Aktuálně

26.05.2020 ČERVNOVÉ WORKSHOPY

 
Více

04.02.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2020

 
Více

11.05.2020 Částečné obnovení činnosti DDM od 11. května 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

VÍKEND S PARKOUREM

obrázek článku

 
Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše, víkend plný zábavy, nových triků, posilování a zajímavých překážek, které budeme společně zdolávat.
Kde: Ekofarmě Bílý mrak v Šachově
Cena: 2200 Kč (dítě od 11 let), 2000 Kč (dítě do 11 let), 1500 Kč (dospělý) (ubytování, strava a pitný režim, pedagogický a odborný dozor instruktorů)
Vhodné jak pro pokročilé akrobaty, tak i úplné začát...

Více

Biatlonové závody na kroužku střelby

obrázek článku

Krásného slunečného odpoledne jsme si užívali s kroužkem střelby. Tentokrát jsme závodili v biatlonu bez lyží. V mladší kategorii si nejlépe vedl Dalibor Černý, v té starší pak zvítězil zkušený matador Michal Rapčák. Body ze soutěže byly přičteny do celoroční střelecké ligy, která bude vyhlášena již příští týden - na posledním kroužku letošního školního roku.
Výsledky stupně vítězů
Mladší kategorie: 1. Dalibor Černý
              &...

Více

NERF TÁBOR OBSAZEN!

K dnešnímu dni 18. 5. 2020 je již naplněna kapacita Nerf tábora.

Děkujeme za pochopení.

 

ČERVENCOVÉ TÁBORY BUDOU!

Prosíme proveďte úhradu červencových i srpnových táborů do 31. května 2020. Tábory v červenci i v srpnu se dle rozhodnutí vlády konat budou. Výjimkou jsou zahraniční, ty jsou zrušeny.

Děkujeme za pochopení

 

DVOUDENNÍ SJÍŽDĚNÍ ŘEKY ORLICE

obrázek článku

17. - 18. června (st – čt) 10:00
 
Využijme ideálního červnového počasí a pojďme sjet naši krásnou Orlici. Tento dvoudenní výlet budeme začínat v 10:00 v loděnici v Kostelci nad Orlicí. První den dopádlujeme až do Albrechtické loděnice, kde se utáboříme, uvaříme a přespíme ve stanu. Druhý den poplujeme krásnými meandry řeky do Krňovic, odkud se vrátíme autobusem zpět do KnO.
Orlice není na sjíždění obtížná řeka, ale vzhledem k bezpečnosti je akce určená pouze pro děti druhého stupně ZŠ...

Více

DIVADELNÍ VÍKEND

obrázek článku

 
13. – 14. června (sobota, neděle) 9:00 – 15:00           
O víkendu proběhne divadelní soustředění, na které jsou zvány i děti, které nenavštěvují dramatický kroužek DDM. Budeme si hrát, objevovat divadlo, tvořit. Také si vyzkoušíme si, jak hrát tzv. stínové divadlo. Děti, které s námi budou chtít dál spolupracovat, se mohou aktivně zapojit do závěrečného divadelního představení, které proběhne na konci června (datum bude upřesněno). Těším se na vás!
 
\r...

Více

 

POZNEJ LAKROS

obrázek článku

4. června (čtvrtek)    15:00 – 16:00
 
Jedná se o kolektivní sport pocházející od severoamerických indiánů. Dva týmy hrají na hřišti s lakrosovými holemi se síťkou, ve kterých hráči nosí míček, přihrávají si a snaží se jím trefit do branky druhého týmu. Přijď si vyzkoušet tuto čím dál více populárnější hru a případně se přihlásit do kroužku, který se otevře příští školní rok. Vybavení bude zapůjčeno od DDM.
Sraz v 15:00 na softbalovém hřišti. S sebou sportovní obuv a oble...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři