Aktuálně

21.02.2020 DEN DĚTÍ V AQUAPALACE PRAHA

 
Více

04.02.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2020

 
Více

26.03.2020 KROUŽKY DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Přednáška - Jižní Amerika

obrázek článku

Před měsícem proběhla přednáška Ondry Sitky, kterou navštívilo bezmála 30 zájemců o jeho vyprávění z putování po Jižní Americe. Prezentace s fotkami, příbehy a hlavně i zajímavá debata po přednášce přítomné velmi nadchnula. No a teď už se můžeme těšit na další vypráprávění kosteleckého fotografa Zdeňka Fabiánka, který bude povídat o Číně!

 

Karneval - Šašci počmáraní

obrázek článku

V neděli 23. 2. jsme si naplno užili karneval pro děti pořádaný naším DDM. Byly to 3 hodiny plné vystoupení (mažoretky, parkour, akrobat. gymnastika), tancování a nejrůznějších aktivit pro děti. Rádi bychom poděkovali hlavně rodičům a dětem, kteří si s námi přišli užít trochu legrace i navzdory nepřízně počasí, ale také všem pomáhajícím šaškům!
Doufáme, že vám zůstanou hezké vzpomínky a budeme se brzy těšit na čarodějnickou zábavu, která už se také blíží 
...

Více

Halový atletický víceboj II. stupně

obrázek článku

Po dva týdny bojovali atleti II. stupně na halovém víceboji. Soutěž byla sice určena až pro žáky 6. třídy, ale zúčastnili se ho i nadějní atleti mladší, kteří navštěvují už tréninky atletiky II a také závodníci z kroužku Kondičního tréninku. Soutěžilo se v šesti disciplínách a to sprintu, skoku dalekém, hodu raketou a medicinbalem, skoku vysokého a vytrvalosti. V přiložené tabulce uvidíte jednotlivé výkony atletů. Na stupních vítězů se mezi chlapci umístili Marek Juda, Tomáš Tejkl a David Louda. Mezi děvčaty byla nejlepší Eliška Ba...

Více

Velikonoční šachový turnaj

obrázek článku

Na zelený čtvrtek 9. dubna 2020 zveme žáky ZŠ a SŠ na šachový turnaj. S sebou: přezůvky, svačinu a pití.  Cena: ZŠ 30 Kč, SŠ 50 Kč. Vedoucí akce: Ing. Pavel Hadač, přihlášky do 6. 4. na email pavel.hadac@centrum.cz, tel. 731880064.

PŘIHLÁŠKA zde

PLAKÁT zde

 

Halový atletický víceboj I. stupně

obrázek článku

Ve středu 19. února se konal v hale Havlíčkova tradiční halový víceboj žáků I. stupně. Zúčastnily se ho děti z kroužku atletiky ale i z veřejnosti. Na malé závodníky čekali čtyři disciplíny běhů, hodů a skoků. Medaile se rozdávaly ve dvou kategoriích a výsledky byly více než vyrovnané. Vyhlášeni byli vždy tři nejlepší atleti a kdo neskončil na stupních vítězů, může se na příštím tréninku atletiky zeptat jak celkově dopadl. Sláva vítězům, čest zúčastněným!
Mladší kategorie: 1. místo: Vojtěch Kaplan
 &n...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři