Aktuálně

26.11.2018 Den otevřených dveří u železničních modelářů

 
Více

20.11.2018 Čerti v Kostelci

 
Více

26.10.2018 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2019


Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Den otevřených dveří u železničních modelářů

obrázek článku

Chcete se přijít podívat, jak to u nás chodí a vypadá? Právě teď máte nejlepší příležitost. Přijďte na náš den otevřených dveří přímo k nám do klubovny.
Rádi Vás u sebe uvítáme v sobotu 15.12. od 10 do 14 hodin v Havlíčkově ulici č.p. 1572.

Těšíme se na Vaši návštěvu

PLAKÁT ZDE

 

Čerti v Kostelci

obrázek článku

Čerti se opět po roce objeví v Kostelci nad Orlicí. Tentokrát zavítají do Seykorova parku u DDM. Těšit se můžete na PEKLO s pekelnými úkoly, ale i na jejich kolegy z nebe s andělskými soutěžemi. Kdo zvládne splnit všechny úkoly, bude moci jít k Mikulášovi pro nadílku. Po soutěžích také čeká na všechny velké překvapení.

LETÁK ke stažení

 

Přednáška Daniela Vandase (Fotogalerie)

Pozvání do DDM přijal juniorský reprezentant v orientačním běhu Daniel Vandas. Mezi jeho největší úspěchy patří stříbrná medaile z klasiky a bronzová medaile ze štafet na mistrovství světa. Přednášet přijel o sportovním tréninku.

Žákovský šachový turnaj

obrázek článku

Dne 5. listopadu se v DDM konal žákovský šachový turnaj, kterého se zúčastnilo 20 hráčů. Nejlepší hráči postupují do okresního kola.

Žáci nad 12 let:

1. místo Matěj Hladký

2. místo Daniel Jeřábek

3. místo Filip Fiala


Žáci do 12 let:

1. místo Vojtěch Janeček

2. místo Radovan Hladký

3. místo Kristýna Špačková

 

ORIENTAČNÍ BĚH 16. kolo

obrázek článku

16. kola závodů Východočeského poháru, které se konalo na Andrlově Chlumu dne 20. října se zúčastnilo 31 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí.

 

17. kola závodů Východočeského poháru, které se konalo v Újezdu u Chocně dne 27. října se zúčastnilo 29 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Poslední letošní závody VČP v orientačním běhu 3. listopadu se konaly v Holovousech. Za krásného podzimního počasí závodilo 25 našich členů. Nyní nás čeká zimní příprava v tělocvičně.

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři