Aktuálně

07.12.2017 Silvestrovský běh 2017

 
Více

18.10.2017 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2018

 
Více

25.10.2017 NABÍDKA KROUŽKŮ 2017/2018


Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

ŽÁKOVSKÝ ŠACHOVÝ TURNAJ

obrázek článkuDne 30. října se v DDM konal žákovský šachový turnaj, kterého se zúčastnilo 18 hráčů. Nejlepší hráči postupují do okresního kola.
Žáci do 12 let:
1.      1. místo Matěj Hladký


1.      2. místo Jan Juhas
2.      3. místo Vojtěch Janeček
Ž   Žáci nad 12 let:
1.     1. místo Filip Fiala
2.     2. místo Michal Hlaváček
3.&nb...

Více

ÚSPĚCHY KROUŽKU JUDO

V sobotu 4. 11. 2017 se mladí judisté DDM Kostelec zúčastnili soutěže O POHÁR KRÁLOVÉHRADECKÉHO HEJTMANA. Na stupních vítězů se umístili:
1.      místo Lukáš Toman
2.      místo Jindřich Petera
3.      místo Ondřej Petera
 
...

Více

PODZIMNÍ VÝLET DO DEŠTNÉHO

obrázek článkuDruhý den podzimních prázdnin jsme se podívali do horského městečka Deštné v Orlických horách. Z důvodu špatného počasí byl původní plán, který počítal s lezením v lanovém parku změněn. Podívali jsme se do muzea zimních sportů, do ateliéru zvonaře a hrnčířky a nakonec si udělali výšlap k tajemnému kostelu Sv. Matouše. Ten je umístěný na vrcholu sjezdovky v osadě Jedlová.
...

Více

Cestovatelské promítání o Kyrgyzstánu

obrázek článkuSvé zážitky a fotky z dvouměsíčního lezení a trekování nám ve čtvrtek 26. října představili Pavla Dušková a Petr Jirsák. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na další spolupráci.
...

Více

ORIENTAČNÍ BĚH 4. 11. 2017

obrázek článku15. kola závodů Východočeského poháru, které se konalo v Újezdu u Chocně dne 21. října se zúčastnilo 32 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Na stupních vítězů se umístili:
1. místo Filip Hladký v kategorii D14D
 
 Poslední letošní závody VČP v orientačním běhu 4. listopadu se konaly v Holovousech. Za krásného podzimního počasí závodilo 30 našich členů. Na stupních vítězů se umístil:
1. místo JAKUB LANGR v kategorii H14D
...

Více

Drakiáda (Fotogalerie)

Společné pouštění draků, ocenění nejkrásnějšího a nejvýše letícího draka.

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři