Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

02.03.2021 Omezení provozu DDM od 15. února 2021

Kvůli epidemiologické situaci se zakazuje osobní přítomnost dětí žáků a studentů a jiných účastníků v zájmovém vzdělávání. V DDM omezen provoz po dobu nouzového stavu (nyní od 15. 2. 2021 do 28.2.2021). Předpokládané otevření - až bude epidemiologická situace na PES3. Využijte naší nabídku ON LINE CVIČENÍ S DDM. Sledujte připravované venkovní aktivity v našem katastrálním území.  

02.03.2021 On line cvičení s DDM

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Valentýnská básnička

obrázek článku

 
V měsíci únoru se slaví svátek všech zamilovaných. Zvykem posledních let je obdarovávat jen své nejbližší. Pojďte to letos udělat s námi trošku jinak. Přijměte pozvání k soutěži, kde vymyslíte hezkou básničku, která zahřeje na duši a zlepší náladu našim seniorům v kosteleckém domě s Pečovatelskou službou. Na konci měsíce února po té všechny básničky odevzdáme našim babičkám a dědečkům k přečtení. Nejkrásnější díla zveřejníme a zašleme i drobnou cenu. Básničky zasílejte na Dostalek.J...

Více

Škola lyžování a snowboardingu 2021 AKTUALIZACE

obrázek článku

Ve čtvrtek 22. ledna bude vláda jednat o prodloužení nouzového stavu o 30 dní. V případě, že bude nouzový stav prodloužen, letošní Škola lyžování a snowboardingu bude zrušena a peníze vám budou vráceny zpět na váš účet v měsíci březnu. V případě změn vás budeme informovat.

Budeme se těšit na setkání v příštím roce!

Kolektiv DDM Kostelec n. Orl.

 

 

 

 

Jarní prázdniny s DDM

obrázek článku

Jestli program jarních prázdnin z důvodu pandemie budeme moci zorganizovat, nevíme. Avšak jsme připraveni s programem, v případě rozvolnění.

PLAKÁT ke stažení

PŘIHLÁŠKA ke stažení

 

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

obrázek článku

POLOLETNÍ PRÁZDNINY
29. 1. 2021 (pátek) 9:00 – 12:00     ZÁVODY VE STŘELBĚ Z NERF PISTOLE
Zveme Vás na tradiční pololetní turnaj čtyřčlenných družstev využívajících airsoftové zbraně systému „NERF“. Nejprve si společně zastřílíme a potrénujeme fyzičku. Samotný následující turnaj se skládá z jednotlivých soubojů mezi dvěma čtyřčlennými týmy. Hlásit se mohou už složená družstva nebo jednotlivci, ze kterých týmy sestavíme. Sraz v 8:55 v hale Havlíčkova. S sebou ochranné nebo...

Více

Hurá na běžky!

obrázek článku

Zdravíme Vás Sněženky a Machři, bežkařskou stopu  jsme projeli nad Kostelcem od závory před Hradiskem směrem na Kosteleckou Lhotku ke Zvoničce, což jsou asi 3 km (tam a zpět).Tak hurá na běžky! A dodržujte 2 m rozestupy!

Kolektiv DDM

TRASA ZDE

 

DĚTSKÝ KARNEVAL 2021

obrázek článku

Zábavné odpoledne 27. února 2021 od 14:00  do 17:00 pro děti na Rabštejně. Karneval plný tance, her a soutěží. Součástí bude ocenění masek a tombola. Vstupné: 40 Kč dítě, 50 Kč dospělý.

PLAKÁT zde

 

Silvestrovský běh v době Covidové

obrázek článku

Nechtěli jsme úplně zrušit tradici Silvestrovského běhu a tak jsme dali příležitost nadšencům, kteří si mohli zaběhnout klasickou trať sami a nám zaslat svůj výsledný čas. Jako poděkování každému zašleme malou památeční pozornost a těšíme se, že snad příští rok se sejdeme v klasické podobě.

VÝSLEDKY zde

 

Silvestrovský běh INFO

obrázek článku

V letošním roce nemáme nic jistého a stejně tak je to i se Silvestrovským během. V současné době nám epidemiologická situace nepovoluje akce podobného rozsahu.

 

SPORTOVNÍ VÝZVA: nechceme však porušit tradici SILVESTROVSKÉHO BĚHU ANI V LETOŠNÍM ROCE 2020. Trasu si můžete individuálně zaběhnout a výsledný čas i trasu  nám zaslat na ddmkostelec@email.cz (změřenou trať s GPS trasou v mobilu nebo z hodinek a my vás zařadíme do letošních výsledků).

 

MAPA TRATĚ DOSPĚLÍ zde

MAPA TRATĚ DĚTI zde

 

Kolektiv DDM Kostelec nad Orlicí

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři