Aktuálně

25.11.2019 Vánoční šachový turnaj

 
Více

04.11.2019 ANDĚL PÁNĚ aneb sousedské vánoční slavnosti

 
Více

12.11.2019 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Drakiáda 2019

obrázek článku

V úterý 5. 11. 2019 DDM uspořádalo Drakiádu. Společně jsme vyrazili na louku za Kostelcem, kde rodiče spolu s dětmi nechali vzlétnout koupené, ale i ručně vyrobené draky. Pouštění draků bylo již tradičně bez větru a tak aby draci vzlétli, tak si rodiče rozproudili krev běháním s drakem z kopce. V převaze draků čínských zaujal jeden krásný exemplář z Bali a dva vyrobení přímo v Kostelci

Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit zase za rok.

FOTOGALERIE zde

 

NERF PRÁZDNINY

obrázek článku

Druhý podzimní prázdninový den byl ve znamení střelby z Nerf. Dopolední program jsme strávili v tělocvičně, kde jsme skákali, lezli a stříleli na opičí dráze a po té svedli několik Nerf bitev. Odpoledne po obědě jsme se přesunuli do DDM, kde jsme pokračovali ve střílení a to nejen z NERF, ale i ze vzduchovek. Parádní zakončení prázdnin.
Dostálek J.A.

 

Výlet do aquacentra v Pardubicích

obrázek článku

Jako každý podzim tak i letošní, jsme tradičně vyrazili do bazénu. Tentokrát jsme s plavkama nabrali směr Pardubice. Čekal na nás velký 50 metrový bazén a aqua s nejrůznějšími atrakcemi. Vzhledem k počasí venku, nás teplá voda zahřála na dlouho dopředu. Už teď se těšíme na jaro až vyrazíme znovu, kdo ví kam tentokrát. :-)

Dostálek J.A.

 

Výlet na Stezku v oblacích

obrázek článku

Máme za sebou skvělé dva dny strávené na turistickém výletu na Dolní Moravu. Poznali jsme skautskou klubovnu v Červené Vodě, kde jsme přespali po náročné cestě okolo bunkrů z Králík. Dále jsme si užili působivou stavbu Stezky v oblacích na sjezdovkách Dolní Moravy a v neposlední řadě jsme navštívili i adrenalinový park s lezeckými atrakcemi a mamutí bobovou dráhou (jednou z největších v Evropě).

Všem účastníkům děkuji za pohodové a inspirativní prázdniny =)

Tomáš H.

FOTOGALERIE

 

Stezka v oblacích - info k výletu

obrázek článku

Výlet na Stezku v oblacích Sraz: v úterý 29. října v 8:30 v budově DDM
Příjezd: ve středu 30. října v 16:14 do Kostelce n. Orl. město (příjezd je pouze předpokládaný, v případě změny bude rodič včas informován)
Kde: program v Dolní Moravě - Stezka v Oblacích, přespání ve skautské klubovně v Králíkách
Kontakt: Tomáš Hurdálek, 773781161, hurdy10@seznam.cz
Peníze: Výlet i s ubytováním a základním vstupným stojí 400 Kč pro jedno dítě (zaplatí se v&n...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři