Aktuálně

06.01.2020 Pololetní prázdniny

 
Více

02.01.2020 Silvestrovský běh 2019 - výsledky

 
Více

12.11.2019 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Škola lyžování a snowboardingu 5. ledna 2020 (Fotogalerie)

INFO: Po nedělním kurzu byla v autobuse nalezena nepodepsaná peněženka. Do konce týdne k vyzvednutí v Autoškole Myšák. Jinak příští neděli opět v autobuse.

Škola lyžování a snowboardingu 4. ledna 2020 (Fotogalerie)

Lyžování a snowboarding v arálu sjezdovky Šerlišský mlýn

Více

Vánoční plavecké závody

obrázek článku

Poslední školní den roku 2019 jsme se zúčastnili plaveckých závodů v Rychnově nad Kněžnou, které uspořádalo rychnovské DDM. Závodilo se ve čtyřech kategoriích. Plavce čekali disciplíny sprint na 50 metrů, lovení puků na 25 metrů a vytrvalost na 15 minut.  Z našeho kosteleckého oddílu se zúčastnila pouze dvě děvčata, ale obě dokázali vybojovat medaili ve své kategorii. Letošní nováček Adéla Pokorná si vyplavala stříbrnou medaili, její starší kamarádka Nela Zemanová bojovala ve starších děvčatech o zlato, ale chyb...

Více

Atletické kondiční závody

obrázek článku

Poslední prosincovou Atletiku II je již tradice pořádat Vánoční kondiční závody. I přes několik absencí se ale i letos závodilo v pěkném počtu. Důkazem toho budiž to, že jsme přetáhli samotný čas určený v tělocvičně pro atletiku o půl hodiny. Vítězem a majitelem zlaté medaile se stala suverénně Eliška Bartošová. Na druhém místě se umístil nejmladší ze závodníků Marek Juda a poslední bronzovou medaili brala překvapivě Lucka Horáková. Stupně vítězů naopak těsně unikli Vendy Šimonové. V únoru nás čeká halový víceboj, dá se tedy očekávat další pěkný souboj o medaile.

Dostálek J.A.

FOTO kde stažení zde

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři