Aktuálně

26.10.2020 Celostátní uzavření DDM 12.října - ?????

 
Více

11.08.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021

 
Více

13.08.2020 ROZVRH HODIN 2020/2021

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Jumping video 2019/2020

obrázek článku

Dne 2. 6. se konala poslední lekce jumpingu, na kterou dorazilo šest účastníků. Namísto závěrečného vystoupení jsme se rozhodli, že natočíme hudební klip. Choreografii jsme tvořili všichni společně, pracovali jsme na ní od ledna. Přejeme příjemnou podívanou!

VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ ZDE

 

Jarní orientační běh

obrázek článku

V době koronaviru, kdy musely být přerušeny společné tréninky, jsme zvolili individuální přístup k trénování. Každý týden byla pro naše účastníky orientačního běhu připravena v lese trať k procvičení běhu a mapování. Orienťáci si mohli kdykoliv během týdne individuálně v rámci rodiny trať proběhnout. Poděkovat chceme také Milanu a Martinovi Krejčím, kteří se také zapojili do kreslení tratí a roznášení lampionů a připravili tak několik krásných individuálních tréninků. Zpestřením byly 2 soutěže – po...

Více

Workshop lakrosu

obrázek článku

 
Ani déšť hráče lakrosu nezastaví! I přes nepřízeň počasí jsme se přizpůsobili a přesunuli se po chvíli do vnitřních prostor DDM. Kdo se zúčastnil, byl touto hrou doslova uchvácen a po vzájemné domluvě jsme se shodli, že si toto sportovní odpoledne hned za týden zopakujeme. S otevřením zájmového kroužku lakrosu od října to tedy vypadá nadějně. Workshop totiž dopadl na jedničku! Kdo má tedy zájem, může si přijít znovu vyzkoušet tento čtvrtek od 15:00 v DDM!
Dostálek Jan A.
FOTOGALERIE

...

Více

Vyhodnocení Soutěže v parkouru

obrázek článku

Všechny videa i fotografie byly velmi zajímavé a nakonec jsme jako vítěze jednotlivých kategorií vybrali:

 

Nejvtipnější parkourové video - Janě Samkové za skvělé akrobatické prvky od stojek a mostů až po přemety, které zakončila velmi vtipným přemetem stranou á la gaučové lehárko =)

Nejlepší akrobat - Danovi Zářeckému za opravdu stylovou fotku ve skoku

Nejoriginálnější využití zahrady - Matějovi Hladkému za super využití houpačky k přeskočení potoka

 

Od pondělí 8. 6. si můžete po emailové domluvě přijít pro ceny.

 

Všem účastníkům děkujeme za účast a budume se těšit na vaši přízeň i v říjnu.

 

S pozdravem 

Tomáš Hurdálek

 

Workshop jógy smíchu a žonglování

obrázek článku

Dne 2. 6. proběhl v DDM workshop jógy smíchu a žonglování. I za nepřízně počasí dorazili malí i velcí. Setkání jsme si moc užili, jak potvrdili sami účastníci: “Kdyby fungovala elektrárna na smích, tak bychom osvítili celý Kostelec!”, “Hodně se mi to líbilo, bylo to legrační!”, “Moc jsem si to užila, bylo to uvolňující.”...
Fotogalerie
...

Více

Literární soutěž zná vítěze

obrázek článku

V dubnu a květnu probíhala literární soutěž na téma \"Všude dobře, doma nejlépe\". Do soutěže se zapojilo pět účastníků a všechna literární dílka byla oceněna. Výherci dostali diplom a knížku, se kterou se rozhodně doma nudit nebudou. Ještě jednou moc děkujeme všem přispěvatelům!
VÝSLEDKY
Amálie Chang
Mia Slavíková
Klára Soukupová
Sofie Gebauerová
Anna Kynčlová
...

Více

Workshop Lakrosu přesunut k DDM!

obrázek článku

Tento čtvrtek 4. června od 15:00 se uskuteční workshop lakrosu. Z organizačních důvodů, je přesunutý ze softbalového hřiště do areálu DDM!

Těšíme se na viděnou

LETÁK zde

 

Víkend s parkourem

obrázek článku

Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše.
Parkour kemp se bude konat od 26. do 28. června 2020 na Ekofarmě Bílý mrak v Šachově. Tato farma bude jako dělaná pro naše potřeby – přírodní překážky, balíky slámy, dvůr, stodola i les, vše poslouží, jako ideální cvičiště parkouru, které si pak můžete napodobit i doma.  Díky rozdělení do dvou oddílů je náš Parkour kemp vhodný jak pro pokročilé akrobat...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři