Aktuálně

21.02.2020 DEN DĚTÍ V AQUAPALACE PRAHA

 
Více

04.02.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2020

 
Více

26.03.2020 KROUŽKY DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Nerf turnaj 2020

obrázek článku

V pátek o pololetních prázdninách se konal tradiční NERF turnaj. Soutěže se zúčastnilo pět čtyřčlenných družstev. Závodilo se v nerf překážkové dráze, soubojů družstev a závěrečné bitvě pěti armád. Všichni si odnesli pamětní diplomy a nejlepší tři družstva medaile.

Umístění: 1. Tatranky 2. Delta 3. Najeťáci s.r.o. 4. Nerfkaři 5. Horalky

Dostálek J.A.

FOTOGALERIE

 

Střelecký turnaj dvojic na rozloučenou

obrázek článku

V pondělí 27. 1. 2020 proběhly jako rozloučení se současnými prostory DDM střelecké závody dvojic. Po jarních prázdninách se již přesuneme do provizorních prostor po dobu rekonstrukce DDM. Vítězi střeleckého turnaje se stali velice překvapivě letošní nováčci Tomáš Frydrych a Jan Baše. Snad jim štěstí bude přát i na nové střelnici. Výsledky na stupních vítězů: 1. místo: Tomáš Frydrych, Jan Baše 2. místo: Marika Suchomelová, Michal Rapč...

Více

Škola lyžování a snowboardingu 18. ledna 2020 (Fotogalerie)

Lyžování v arélu Olešnice v Orlických horách.

Více

Novoroční ladění se nekoná!

Z důvodu malého počtu přihlášených se dnešní akce "Novoroční ladění" nekoná! Děkujeme za pochopení

 

Škola lyžování a snowboardingu 12. ledna 2020 (Fotogalerie)

INFO: Po nedělním kurzu byl v autobuse nalezen chránič páteře na snowboard. Příští neděli bude předán v autobuse.

Více

Letošní novinka - Bruslení (Fotogalerie)

Jednou z letošních novinek kroužků je Bruslení. Na podzim jsme řádili na inlinech v tělocvičně a cyklostezce a po Vánocích jsme se přesunuli na zbrusu novou umělou ledovou plochu za Obchodní akademií. Pokud jste se ještě nebyli podívat, přijměte pozvání na Slavnostní otevření tento čtvrtek 16. 1. 2020.

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři