Aktuálně

26.11.2018 Den otevřených dveří u železničních modelářů

 
Více

20.11.2018 Čerti v Kostelci

 
Více

26.10.2018 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2019


Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

ORIENTAČNÍ BĚH 13 - 15. kolo

obrázek článku


13. kola závodů VČP, které se konalo 29. 9. v Šedivci u Žamberka, se zúčastnilo 22 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Na 3. místě se umístil Matěj Hladký v kategorii H12D.

14. kolo závodů VČP se konalo 6. 10. v Horní Brusnici a zúčastnilo se ho 18 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Pěkná umístění vybojovali:
3. místo RADOVAN HLADKÝ v kategorii H10C
3. místo MATĚJ HLADKÝ v kategorii H12D
4. místo LINDA HAMMOVÁ v kategorii D12C

15. kolo závodů VČP po...

Více

ORIENTAČNÍ BĚH 12. kolo

obrázek článku


Podzimní závodní sezóna v orientačním běhu je pro naše závodníky opět úspěšná. Ve 12. kole závodů Východočeského poháru dne 22. 9. 2018 v Krkonoších v Herlíkovicích závodilo 19 kosteleckých závodníků. Na stupních vítězů se umístili:
3. místo LINDA HAMMOVÁ v kategorii D12C
2. místo ONDŘEJ BAŠE
...

Více

Strašidelný dům

obrázek článku

Přijďte si jednu podzimní noc se svými ratolestmi vyzkoušet svoji odvahu do strašidelného domu v Seykorově parku. Pokoje strašidelného domu budou plné přízraků a strašidel, která se tu zjevují jen jednou do roka. Vhodné pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce či skupinky. Poplatek 30 Kč.

PLAKÁT ke stažení

 

Podzimní prázdniny s DDM

obrázek článku

LETÁK ke stažení

PŘIHLÁŠKA ke stažení

30. 10. 2018 PODZIMNÍ DÍLNIČKA PLNĚ OBSAZENA!  Oběd zajištěn ve školní jídelně.

 

Den nanečisto 2018 (Fotogalerie)

Dne 20. 9. 2018 si přišli zájemci vyzkoušet různé dovednosti, zasoutěžit si a seznámit se s jednotlivými vedoucími kroužků. Akce se díky počasí a velké návštěvě moc vydařila.

Více

Víkend s atletikou

obrázek článku

O víkendu 20. - 21. 10. 2018 se bude konat "Víkend s atletikou". Přihlášku odevzdejte do 15. 10. 2018. Počet míst omezen! Platba 550,- Kč ráno při nástupu dětí na akci.

Leták ke stažení

PŘIHLÁŠKA ke stažení

 

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři