Aktuálně

01.07.2022 Prázdninové jízdy


Více

01.07.2022 Zumba with Sandra


Více

21.06.2022 NOVÉ WEBOVKY A PŘIHLAŠOVÁNÍ

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Nerf turnaj 2022 (Fotogalerie)

1. místo: Delta(Vít Petr, Fiala Filip, Zákostelecký Jakub a Tobiáš 2. místo: Šmoulové(Vehovský Petr, Tlustý Jiří, Vondrák Lukáš,Váňa Dan 3. místo: Batmani(Pejchal Michal,Foldyna Vojta,Fajgl Kuba,Hlásek Matěj 4. místo: 4 Vlci(Žižka Michal, Simon Tomáš, Moravec Pepa,Kozel Radim

Nerf turnaj

obrázek článku

Ve středu 18. května se uskutečnil závěrečný turnaj ve střelbě z Nerf zbraní. Čtyři čtyřčlenná družstva se utkaly o sadu medailí a drobné ceny. Vítězem turnaje se stalo družstvo Delta, ve složení Petr Vít, Filip Fiala a bratři Jakub a Tobiáš Zákostelečtí. Všichni čtyři se již zůčastnili i Nerf tábora, někteří i opakovaně a prodali tak svoje zkušenosti. Příští týden nás čeká zkouška na představení na Rabštejně, které zakončí kroužkovou sezónu a po té v srpnu hurá na Nerf camp. Letos již po páté.

 

2. kolo Krajského přeboru Hradec Králové

obrázek článku

 
Ve čtvrtek 12. května jsme se s mladšími žáky vydali na 2. kolo krajského přeboru v Novém Městě nad Metují.  V tomto kole jsme se zúčastnili v disciplínách sprint 60 metrů a vytrvalost na 800 metrů. Výjimkou byla Lucka Horáková, která měla disciplíny 300 metrů a vrh koulí. Závody v „Nováči“ pro nás byli další velkou zkušeností a posunem vpřed a stejně jako v Hradci, jsme zaznamenali tři účasti ve finále. Pro většinu našeho týmu to byl druhý závod ve dvou dnech po středeční účasti na školním...

Více

Cyklozávody

obrázek článku

V úterý 10. 5. jsme se sešli s našimi kroužky Cvičení rodičů s dětmi a zkusili si docela náročnou cyklo trať připravenou pro závodníky, kteří přijeli vyzkoušet svoji cyklo zdatnost. Byla to přehlídka nejrůznějších vozidel a k vidění byla, u těch starších, dokonce i normální kola. Všichni trať úspěšně projeli, splnili všechny úkoly a byli po zásluze odměněni.

Děkujeme všem rodičů a malým závodníků za účast a zpestření hezkého dne =)

Foto viz. fotogalerie.

 

Tým DDM

 

Zumba maraton

obrázek článku

V sobotu proběhl Zumba maraton pod vedením Petry Kolaříkove, 3 hodiny cvičení v tělocvičně Havlíčkova, kde si daly ženy pořádně do těla!

VIDEO ZDE

 

Mikádo CUP 2022

obrázek článku

V sobotu 7. května jsme se na pozvání střediska volného času ve Vysokém Mýtě vydali na náš první florbalový turnaj za DDM. Turnaji předcházelo několik společných tréninků, abychom se sehráli a někteří potrénovali techniku hole. Družstvo bylo složeno z kluků z našich kroužků a i přes malý počet účastníků, jsme si zahráli 4 zápasy a odvezli domů diplom za 3. místo. Za výborný výkon bylo potřeba pochválit zvláště našeho brankáře Petra Víta. Vzhledem k dobré partě a chuti do této hry, kterou někteří právě objevili, určitě zase brzy někam pojedeme.

 

1. kolo Krajské soutěže přípravek

obrázek článku

Ve čtvrtek 5. května jsme se vydali s atletickým oddílem na závod přípravek do Týniště nad Orlicí. Pro naši nejmladší kategorii se jednalo o první závody a jednoznačně o úspěšný debut. Přijeli jsme v počtu šesti chlapců (chlapecké družstvo) a dvou děvčat (spojili se s dívkami z Doudleb). Klučičí družstvo se po součtu všech disciplín umístilo na pěkném pátém místě z deseti týmů. Zajímavými výkony zaujali třeba Lukáš Granát, který v běhu na 600 metrů skončil na šestém místě a Vojta Seidl ve skoku dalekém na osmém z celkových 5...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři