Aktuálně

20.02.2018 VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

 
Více

21.02.2018 JARNÍ PRÁZDNINY 2018

 
Více

06.02.2018 DĚTSKÝ KARNEVAL 2018

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Kostlivec 16. – 19. 11. 2017

obrázek článku

Od čtvrtka 16. do neděle 19. listopadu se v prostorách DDM  Kostelce nad Orlicí konal další ročník Kostlivce 2017,  turnaje v Dračím Doupěti, jehož se pro letošní rok zúčastnili celkem tři družiny. Vždy to bývají skupiny dobrodruhů, kteří si klestí cestu zástupy záporáků, aby ochránili slabé, trpící nebo zachránili nějakou tu princeznu. Nikoliv však tento rok! Tento rok se Kostlivečtí hráči postavili na stranu právoplatných skřetích pleničů a drancířů a pokusili se v malé vesnici Krušná zastavit pochod slovutného hrdiny Š...

Více

Zakončení O-sezóny

obrázek článkuDne 11. 11. 2017 se za účasti 50 nadšenců konalo zakončení orienťácké sezóny rodinnými štafetami pro běžce i celoročně fandící neběžce. Zimní přípravou v tělocvičně se budeme  připravovat na novou jarní OB sezónu.
...

Více

ČERTI

obrázek článku

V neděli 3. prosince jste se mohli vypravit do pekelného Jiráskova parku, kde na děti čekalo několik čertovských soutěží. Po splnění čertovských úkolů děti přišly až k Luciferovi, aby mu slíbily, že budou hodné. Poté se mohly svézt v kočáře taženém koňmi až k Rabštejnu, kde na děti čekal Mikuláš s nadílkou.  Taneční vystoupení čertíků z kroužku Taneční a mažoretková přípravka s dětmi nacvičila Lenka Malíková. Vystoupení dramatického kroužku nacvičila Ivana Löblová.

...

Více

Mikulášský turnaj v JUDU

obrázek článkuDne 2. 12. 2017 se kroužek Judo zúčastnil Mikulášského turnaje ve Žďáru nad Sázavou. Na stupních vítězů se umístili:
2. místo Ondřej Petera v kategorii Mláďata
3. místo Jindřich Petera v kategorii Mláďata
3. místo Vojtěch Vonásek v kagegorii Mladší žáci                                          ...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři