Aktuálně

25.11.2019 Vánoční šachový turnaj

 
Více

04.11.2019 ANDĚL PÁNĚ aneb sousedské vánoční slavnosti

 
Více

12.11.2019 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Den nanečisto 2019

obrázek článku

Ve středu 18. září v čase od půl páté do šesti, měli všechny děti a jejich rodiče možnost, přijít do Domu dětí a mládeže na "Den nanečisto". Připraveny pro ně byla jednotlivá stanoviště, kde děti plnily úkoly a po té si došly pro odměnu. Seznámit se mohli také s vedoucími a zeptat se na nové i stávající kroužky. Vzhledem k pěknému počasí byla poměrně pěkná účast a my už se těšíme, až se se všemi uvidíme od října v DDM, nebo v kosteleckých tělocvičnách a sportovištích.

Kolektiv DDM

FOTOGALERIE zde

 

Podzimní závody Východočeského poháru

obrázek článku

Krátká trať v Chocni
Podzimní sezóna začala závodem v neděli 7. 9. 2019, kdy se v Chocni běžela krátká trať, na které startovalo 27 kosteleckých závodníků. Pěkný výsledek zaběhl Jakub Lang a dostal se do TOP TEN v kategorii H16B, kde soupeřilo 33 kluků.

V sobotu se v Chocni běžela klasika žebříčku B-Čechy, která se počítala i do Východočeského poháru. Na startu bylo 24 našich závodníků.
Mezi TOP TEN se v mužích umístil Vladimár Vach na 9. místě v kat. H45D.
 

...

Více

Orienteering Adventure v Krkonoších

obrázek článku


Šest našich závodníků běželo pětietapový závod Orienteering Adventure ve Špindlerově Mlýně. První etapou byl sprint po Špindlerově Mlýně, druhou krátká trať na mapě Krakonoš, další etapa byla klasika na mapě Hromovka, čtvrtou pěkná krátká trať na mapě Přední planina a závěrečná zkrácená klasika se běžela na mapě Divčí lávky. Nádherným zážitkem byla cesta na start lanovkou na hřeben Krkonoš.V prví etapě Veronika Výchová  obsadila 7. místo v kat. D14, Petra Hladká 8.místo v kat. D35B, Radovan Hladký...

Více

Radovan Hladký na stupních vítězů BOHEMIA ORIENTEERING – pětidenní závody v Novém Boru

obrázek článku


Šestice závodníků KOR byla na startu pětidenních závodů Bohemia Orienteering 2019 v Novém Boru. První tři etapy se běžely v Radvanci, další dvě pak ve Filipově, vše v náročných skalnatých terénech. V první etapě doběhla Veronika Výchová  9.místo v kat. D14A, Petra Hladká 7. místo v kat. D14B, Radovan Hladký 2. místo v kat. H10, Matěj Hladký 11. místo v kat. H12B, Martin Krejčí 18. místo v kat. H14B, Luboš Vých 24. místo v kat. H45B.

V celkových výsledcích po pěti etapách...

Více

ZTRÁTY A NÁLEZY DO TOHOTO PÁTKA!

obrázek článku

Do pátku 20. 9. 2019 máte možnost si v DDM vyzvednout zapomenuté věci vašich dětí z příměstských táborů. Denně od 8:00 do 16:00. Po té budou ekologicky recyklovány.

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři