Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

07.01.2021 Uzavření DDM od 12. prosince 2020

 DDM uzavřeno po dobu nouzového stavu (nouzový stav nyní do 22. ledna 2021). Předpokládané otevření - až bude epidemiologická situace na PES3.

06.11.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021 NAPLNĚNA!

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Víkend s parkourem je za námi!

obrázek článku

 
Třídenní akce nám začala v pátek. Děti se seznámily s ekofarmou Bílý mrak, kde celý program probíhal a hned jsme se mohli pustit do náročného programu. Nejdříve jsme si zahráli pár her, rozcvičili a zahřáli se a pak pokračovali skupinovou a párovou akrobacií v krásné společenské místnosti farmy. Ještě v podvečer jsme stihli základy parkouru a hlavně parkourovou dráhu postavenou na dvoře statku z nejrůznějších překážek a průlezek.
V sobotu dopoledne jsme trénovali pakrourové triky, jako preci...

Více

Naše první letošní jezdecké závody

obrázek článku

 
6. června jsme měli možnost vyrazit na naše první letošní závody a to do Čisté u Litomyšle. S oběma koňmi, Innes a Martym, jsme se zúčastnili dvou disciplín. Parkuru 40 cm na limitovaný čas a parkuru s překážkami do 70 cm. Nevedli jsme si vůbec špatně a domů jsme si odvezli tři mašle, jednu dokonce za krásné druhé místo. Závody jsme si moc užili a těšíme se na další.
Vanesa, Anička

...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři