Aktuálně

25.03.2019 ČTENÁŘSKÁ NOC

 
Více

18.03.2019 VÍKEND S ATLETIKOU

 
Více

28.02.2019 DEN DĚTÍ V MIRAKULU

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Pololetní prázdniny

obrázek článku

PLAKÁT zde

PŘIHLÁŠKA zde

Výlet do Tonga již plně obsazený!

 

Silvestrovský běh 2018

 
CELKOVÉ VÝSLEDKY KE STAŽENÍ klikni zde
 
 
Muži do 40 let     pořadí jméno čas (min) 1 Král Vojtěch 18:41 2 Bílek David 19:59 3 Nechvíl Petr 21:19       Muži nad...

Více

VÁNOČNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ

VÝSLEDKY KE STAŽENÍ - VÁNOČNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ

 

VÁNOČNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ ke stažení

 

Halový atletický víceboj 20.12.2018

obrázek článku

Poslední trénink atletiky se konal Vánoční halový atletický víceboj. Vzhledem k předvánočnímu shonu a probíhajícím virózám se účastnila necelá polovina atletů, avšak výkony byly vyrovnané od prvního po čtvrté místo. Závodilo se v kategoriích sprint, skok daleký, hod medicinbalem a vytrvalostním běhu přes překážky.

Umístění: 1. Víťa Lounek

                2. Elen Smisitelová

                3. Hanča Švandrlíková

                4. Jáchym P. Švandrlík

 

Vánoční turnaj na kroužku badmintonu

obrázek článku

Na kroužku badmintonu se poslední Vánoční hodinu hrál turnaj ve dvouhře. Na stupních vítězů bylo dívčí složení v pořadí Andrejka Martinková a sestry Elen a Saša Vrškovy. Gratulujeme!

 

Vánoční plavecký trojboj 2018

obrázek článku

Poslední hodina plavání před Vánočními prázdninami měla hlavní téma \"Plavecký trojboj\". Závodilo se v disciplínách 25 metrů na čas, plavání pod vodou a vytrvalost na 10 minut. Děvčata která již plavou druhým rokem, potvrdila roli favorita a umístila se na stupních vítězů. Pěkné výkony ale předvedli i ostatní a tak si každý odnesl malou cenu a pamětní diplom.
Celkové výsledky a výkony
JMÉNO 25m/čas Pod vodou 10 min/ vytrvalost Umístění \r\...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři