Aktuálně

09.10.2020 Celostátní uzavření DDM 12. - 25. října 2020

 
Více

11.08.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021

 
Více

13.08.2020 ROZVRH HODIN 2020/2021

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Střelecká liga DDM zná vítěze!

obrázek článku

Poslední trénink střeleckého kroužku byl ve znamení vyhlášení nejlepších střelců sezóny. Ta začala v říjnu a s vynucenou dvouměsíční pauzou končí právě teď v květnu. Nejvíce bodů za celou sezónu shromáždil v mladší kategorii Dalibor Černý a ve starší kategorii si zlatou medaili vystřílela Marika Suchomelová. Všichni kteří se zúčastnili letošní střelby si zaslouží uznání za velké zlepšení a někteří i pochvalu za skvělou docházku.
Výsledky střelecké ligy DDM
Mladší kategorie:  1. Dalibor Černý 2...

Více

Pobytový tábor v Hájemství zrušen

Minulý pátek se konečně mohla veřejnost seznámit s metodickým doporučením MŠMT pro pořádání zotavovacích akcí, které vzniklo ve spolupráci s MZ a hygienickými stanicemi. Do poslední chvíle jsme doufali, že jsme schopni letošní tábor uspořádat. Po seznámí se s dokumentem se však domníváme, že nastavená pravidla by nám znemožnila vytvořit pro Vaše děti takový letní zážitek, který by nepřipomínal návštěvu infekčního oddělení. Proto jsme se v posledních dnech, s těžkým srdcem, rozhodli letošní ročník tábora...

Více

VÍKEND S PARKOUREM

obrázek článku

 
Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše, víkend plný zábavy, nových triků, posilování a zajímavých překážek, které budeme společně zdolávat.
Kde: Ekofarmě Bílý mrak v Šachově
Cena: 2200 Kč (dítě od 11 let), 2000 Kč (dítě do 11 let), 1500 Kč (dospělý) (ubytování, strava a pitný režim, pedagogický a odborný dozor instruktorů)
Vhodné jak pro pokročilé akrobaty, tak i úplné začát...

Více

Biatlonové závody na kroužku střelby

obrázek článku

Krásného slunečného odpoledne jsme si užívali s kroužkem střelby. Tentokrát jsme závodili v biatlonu bez lyží. V mladší kategorii si nejlépe vedl Dalibor Černý, v té starší pak zvítězil zkušený matador Michal Rapčák. Body ze soutěže byly přičteny do celoroční střelecké ligy, která bude vyhlášena již příští týden - na posledním kroužku letošního školního roku.
Výsledky stupně vítězů
Mladší kategorie: 1. Dalibor Černý
              &...

Více

NERF TÁBOR OBSAZEN!

K dnešnímu dni 18. 5. 2020 je již naplněna kapacita Nerf tábora.

Děkujeme za pochopení.

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři