Aktuálně

12.01.2022 ŠKOLY LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2022

2. lekce proběhne v neděli 16.1. 2022 na sjezdovce v Olešnici v Orlických horách.
Více

08.12.2021 SILVESTROVSKÝ BĚH 2021

 
Více

17.12.2021 Pololetní prázdniny s DDM


Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Víkend s parkurem

obrázek článku


Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše, víkend plný zábavy, nových triků, posilování a zajímavých překážek, které budeme společně zdolávat.
Parkour kemp se bude konat od 23. do 24. října 2021 na Ekofarmě Bílý mrak v Šachově. Tato farma bude jako dělaná pro naše potřeby – přírodní překážky, dvůr, stodola i les, vše poslouží, jako ideální cvičiště parkouru, které si pak můžete napodo...

Více

Výsledky sportovního víceboje

obrázek článku

 
V rámci kosteleckého posvícení, naše DDM zorganizovalo sportovní víceboj, kterého se zúčastnilo bezmála 20 dětí od 5 do 15 let. Pro většinu závodníků se jednalo o sedmiboj. Naši sportovci se vydali ze všech sil na běhu na čas, při skákání přes švihadlo, nebo na parkurové dráze, ale mohli si i odpočinou u disciplín jako postoj čápa, nebo se poměřit v hlubokém předklonu i se svými rodiči. Závodníci a závodnice se netradičních disciplín zhostili velmi dobře a některé výkony by obstáli i na okresní úrovni olympijského...

Více

Sportovní víceboj pro děti ZŠ

obrázek článku

Zveme vás na sportovní dopoledne na kostelecký stadion, kde proběhne zábavný a netradiční pětiboj pro nejmladší v disciplínách: běh na čas, hod na cíl, skok z msta, postoj čápa a parkourová dráha. Pro starší bude připraven sedmiboj s dvěma disciplínami navíc: hluboký předklon a skákání přes švihadlo. 
Přihláška a karta závodníka ke stažení níže.
Pro předem přihlášené do 14. 9. 2021 startovné 25 Kč, na mstě 50 Kč.
Přihláška - vícebojboj pro děti ZŠ
Karta závodníka - pětiboj (předškol...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři