Aktuálně

25.11.2019 Vánoční šachový turnaj

 
Více

04.11.2019 ANDĚL PÁNĚ aneb sousedské vánoční slavnosti

 
Více

12.11.2019 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

První letošní střelecké závody

obrázek článku

V pondělí 18. listopadu se konaly první letošní závody ve střelbě. Soutěžilo se ve dvou věkových kategorií a turnaje se zúčastnilo dvanáct střelců. Mimo jiné, součástí střeleckého kroužku je také Střelecká liga DDM, která je však vyhodnocena až po celém školním roce. Umístění na stupních vítězů:
Mladší kategorie: 1. Ondřej Zima 2. Dalibor Černý 3. Patrik Sejkora Starší kategorie: 1. Aneta Loufková 2. Marika Suchomelová 3. Michal Rapčák
FOTOGALERIE zd...

Více

Žákovský šachový turnaj 2019

obrázek článku

Dne 11. 11. 2019 se uspořádal tradiční Žákovský turnaj v šachu. Od rána sváděli hráči mnoho zápasů a po poledni se dozvěděli, kdo se stal nejúspěšnější a postoupil do okresního kola v Rychnově. V kategorii mladších žáků zvítězila Veronika Stojanová před druhou Dianou Čejkovou a třetím Radovanem Hladkým. Vítězem kategorie starších žáků a celého turnaje se stal Vojta Janeček, na druhém místě skončil Jakub Chaloupek a na bronzovém stupínku Matěj Hladký. Každý z účastníků bojoval statečně až do posledního klání, je třeba tedy poděkovat všem za účast a pogratulovat vítězům k postupu.

FOTOGALERIE zde

 

Drakiáda 2019

obrázek článku

V úterý 5. 11. 2019 DDM uspořádalo Drakiádu. Společně jsme vyrazili na louku za Kostelcem, kde rodiče spolu s dětmi nechali vzlétnout koupené, ale i ručně vyrobené draky. Pouštění draků bylo již tradičně bez větru a tak aby draci vzlétli, tak si rodiče rozproudili krev běháním s drakem z kopce. V převaze draků čínských zaujal jeden krásný exemplář z Bali a dva vyrobení přímo v Kostelci

Děkujeme všem zúčastněným a budeme se těšit zase za rok.

FOTOGALERIE zde

 

NERF PRÁZDNINY

obrázek článku

Druhý podzimní prázdninový den byl ve znamení střelby z Nerf. Dopolední program jsme strávili v tělocvičně, kde jsme skákali, lezli a stříleli na opičí dráze a po té svedli několik Nerf bitev. Odpoledne po obědě jsme se přesunuli do DDM, kde jsme pokračovali ve střílení a to nejen z NERF, ale i ze vzduchovek. Parádní zakončení prázdnin.
Dostálek J.A.

 

Výlet do aquacentra v Pardubicích

obrázek článku

Jako každý podzim tak i letošní, jsme tradičně vyrazili do bazénu. Tentokrát jsme s plavkama nabrali směr Pardubice. Čekal na nás velký 50 metrový bazén a aqua s nejrůznějšími atrakcemi. Vzhledem k počasí venku, nás teplá voda zahřála na dlouho dopředu. Už teď se těšíme na jaro až vyrazíme znovu, kdo ví kam tentokrát. :-)

Dostálek J.A.

 

Výlet na Stezku v oblacích

obrázek článku

Máme za sebou skvělé dva dny strávené na turistickém výletu na Dolní Moravu. Poznali jsme skautskou klubovnu v Červené Vodě, kde jsme přespali po náročné cestě okolo bunkrů z Králík. Dále jsme si užili působivou stavbu Stezky v oblacích na sjezdovkách Dolní Moravy a v neposlední řadě jsme navštívili i adrenalinový park s lezeckými atrakcemi a mamutí bobovou dráhou (jednou z největších v Evropě).

Všem účastníkům děkuji za pohodové a inspirativní prázdniny =)

Tomáš H.

FOTOGALERIE

 

Stezka v oblacích - info k výletu

obrázek článku

Výlet na Stezku v oblacích Sraz: v úterý 29. října v 8:30 v budově DDM
Příjezd: ve středu 30. října v 16:14 do Kostelce n. Orl. město (příjezd je pouze předpokládaný, v případě změny bude rodič včas informován)
Kde: program v Dolní Moravě - Stezka v Oblacích, přespání ve skautské klubovně v Králíkách
Kontakt: Tomáš Hurdálek, 773781161, hurdy10@seznam.cz
Peníze: Výlet i s ubytováním a základním vstupným stojí 400 Kč pro jedno dítě (zaplatí se v&n...

Více

Podzimní tvořivé dílny

obrázek článku

Čas větru, deště a padajícího listí je tu. A s ním přichází tradiční podzimní tvořivé dílny v DDM.

PLAKÁT zde

 

Výstava železničních modelů a kolejišť

obrázek článku

Výstava prezentovala práci mladých železničních modelářů při DDM Kostelec nad Orlicí, jejichž vedoucí Petr Urban a Marián Ondruška jsou řádnými členy skupiny modelové železnice a kulturního dědictví FISAIC. Dalšími novými aktivními členy FISAIC, kteří byli účastni na výstavě jsou Tomáš Urban a Marcel Johanides. Na výstavě byla k vidění ruční výroba modelů dětí z kroužku železničních modelářů, které jsou i součástí výstav pořádaných skupinou modelové železnice a kulturního dědictví FISAIC.

Petr Urban - vedoucí ZÚ

FOTOGALERIE zde

 

Poděkování Dráže Paulusové

obrázek článku

Pedagogičtí pracovníci a paní ředitelka poděkovali při odchodu do důchodu  paní Dráže Paulusové za její přínos pro volnočasové vzdělávání a práci v DDM.

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři