Aktuálně

10.10.2018 Strašidelný dům

 
Více

25.09.2018 Podzimní prázdniny s DDM

 
Více

21.09.2018 Výlet do Hamburku za vláčky


Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Poslední volná místa ve sportovních kroužcích!

obrázek článku


Pokud máš zájem se ještě přihlásit do nějakého kroužku, máš možnost v průběhu října! Poslední volná místa nabízí všesportovní kroužek Sporťáček od 1. třídy, kde se naučíš běhat, skákat, posilovat, hrát míčové hry a stane se z tebe univerzální sportovec. Kroužek probíhá vždy v úterý od 14:30 v hale Havlíčkova. Pokud jsi už starší a chodíš do 4. třídy a výše, můžeš se přihlásit do kroužku Míčových her. Ten probíhá ve středu, také od 14:30 v hale Havlíčkova a naučíš se v něm hr...

Více

ORIENTAČNÍ BĚH 13 - 15. kolo

obrázek článku


13. kola závodů VČP, které se konalo 29. 9. v Šedivci u Žamberka, se zúčastnilo 22 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Na 3. místě se umístil Matěj Hladký v kategorii H12D.

14. kolo závodů VČP se konalo 6. 10. v Horní Brusnici a zúčastnilo se ho 18 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Pěkná umístění vybojovali:
3. místo RADOVAN HLADKÝ v kategorii H10C
3. místo MATĚJ HLADKÝ v kategorii H12D
4. místo LINDA HAMMOVÁ v kategorii D12C

15. kolo závodů VČP po...

Více

ORIENTAČNÍ BĚH 12. kolo

obrázek článku


Podzimní závodní sezóna v orientačním běhu je pro naše závodníky opět úspěšná. Ve 12. kole závodů Východočeského poháru dne 22. 9. 2018 v Krkonoších v Herlíkovicích závodilo 19 kosteleckých závodníků. Na stupních vítězů se umístili:
3. místo LINDA HAMMOVÁ v kategorii D12C
2. místo ONDŘEJ BAŠE
...

Více

Vicemistři republiky v agility

obrázek článku


Ve dnech 8.-9.9. 2018 se konalo Mistrovství České republiky mládeže v agility v Trutnově. Tohoto prestižního závodu se zúčastnila Jitka Čermáková se svým psem Monty Jackem z kroužku agility, kteří závodili v kategorii juniorů. Závod byl rozdělen na dvě části. V sobotu byly běhy družstev (pozn. družstvo se skládá ze čtyř psů a jejich psovodů) a v neděli běhy jednotlivců. V družstvech Jitka a Monty patřili do družstva s názvem Small Fighters. V jumpingu družstev se bohužel Jitka s Montíkem diskvali...

Více

Závody v Agility

obrázek článku


Jako každý rok, i letošní konec školního roku v kroužku agility se nesl ve znamení závodů. Závodili mezi sebou účastníci kroužku, aby si prověřili, co se za celý rok se svými psy naučili a aby si vyzkoušeli tak trochu závodní atmosféru.
Každý běžel dvě tratě a stejně jako na závodech se měřil čas, za který danou trasu zvládli překonat a počítaly se chyby, které tým na trati udělal (udělal-li nějaké).
Nejlépe si se vším poradila a závody vyhrála Marie Doležalová s fenkou Kim. Nutno ale dodat, že šl...

Více

Závody v orienťáku

obrázek článku


Dne 12. května se 33 kosteleckých závodníků zúčastnilo Oblastního mistrovství na klasické trati. Nejlepších výsledků v těchto závodech dosáhli Linda Hammová a Radovan Hladký.
Dne 2. června se 34 kosteleckých běžců zúčastnilo 10. kola soutěže Východočeské oblasti. Na stupních vítězů se umístili: 2. místo Linda Hammová (D12C), 3. místo Radovan Hladký (H10C).
V „Oblastním  mistrovství a veteraniády štafet“ v kopcovitém horském městečku Nový Hrádek startovalo z našeho týmu 7 tříčlenných...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři