O zlatý štětec 2020 VÝSLEDKY

obrázek článku

Děkujeme všem účastníkům za zaslané výtvarné práce. Moc se nám všechny líbily a opět bylo velice těžké rozhodnout, které jsou nejzdařilejší. Na výherce čekají odměny ve formě výtvarných potřeb, které budou k vyzvednutí na vernisáži výstavy. Ta proběhne po ukončení nouzového stavu v DDM.
Kategorie:
6 - 10 let 1. místo: Alžběta Rojková, 8 let 2. místo: Pavla Pešková, 6let 3. místo: Lukáš Černý, 7 let; Adélka Čechová, 7 let   11 - 14 let 1. místo: Pavel Chadraba, 14 let\r\...

Více

KANCELÁŘ V PROVOZU PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ

Kancelář DDM je v provozu až do odvolání pouze po telefonické domluvě s pí. Janou Kameníkovou. Vyřízení potvrzení o zaplacení kroužků, osobní dotazy apod. pouze na kontaktním telefonu: 773 771 163.

Děkujeme za pochopení

KROUŽKY DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY!

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví se zakazuje s účinností od 11. března 2020 osobní přítomnost žáků ve školách a školských zařízeních. Toto opatření je jedním z důležitých předpokladů zamezení šíření onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 na území České republiky.

VYJÁDŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ZDE

Velikonoční prázdniny

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
9.4. (čtvrtek) 8:30 – 15:00    VELIKONOČNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ
Zveme žáky ZŠ a SŠ na šachový turnaj. S sebou: přezůvky, svačinu a pití.  Cena: ZŠ 30 Kč, SŠ 50 Kč. Vedoucí akce: Ing. Pavel Hadač, přihlášky do 6. 4. na email pavel.hadac@centrum.cz, tel. 731880064.

9. 4. (čtvrtek)             LASER GAME A ČOKOLÁDOVNA V HK
Pojeďte s námi na akční laser game zážitek oslazen...

Více

Přednáška - Jižní Amerika

Před měsícem proběhla přednáška Ondry Sitky, kterou navštívilo bezmála 30 zájemců o jeho vyprávění z putování po Jižní Americe. Prezentace s fotkami, příbehy a hlavně i zajímavá debata po přednášce přítomné velmi nadchnula. No a teď už se můžeme těšit na další vypráprávění kosteleckého fotografa Zdeňka Fabiánka, který bude povídat o Číně!

Karneval - Šašci počmáraní

V neděli 23. 2. jsme si naplno užili karneval pro děti pořádaný naším DDM. Byly to 3 hodiny plné vystoupení (mažoretky, parkour, akrobat. gymnastika), tancování a nejrůznějších aktivit pro děti. Rádi bychom poděkovali hlavně rodičům a dětem, kteří si s námi přišli užít trochu legrace i navzdory nepřízně počasí, ale také všem pomáhajícím šaškům!
Doufáme, že vám zůstanou hezké vzpomínky a budeme se brzy těšit na čarodějnickou zábavu, která už se také blíží
...

Více

Halový atletický víceboj II. stupně

Po dva týdny bojovali atleti II. stupně na halovém víceboji. Soutěž byla sice určena až pro žáky 6. třídy, ale zúčastnili se ho i nadějní atleti mladší, kteří navštěvují už tréninky atletiky II a také závodníci z kroužku Kondičního tréninku. Soutěžilo se v šesti disciplínách a to sprintu, skoku dalekém, hodu raketou a medicinbalem, skoku vysokého a vytrvalosti. V přiložené tabulce uvidíte jednotlivé výkony atletů. Na stupních vítězů se mezi chlapci umístili Marek Juda, Tomáš Tejkl a David Louda. Mezi děvčaty byla nejlepší Eliška Ba...

Více

Halový atletický víceboj I. stupně

Ve středu 19. února se konal v hale Havlíčkova tradiční halový víceboj žáků I. stupně. Zúčastnily se ho děti z kroužku atletiky ale i z veřejnosti. Na malé závodníky čekali čtyři disciplíny běhů, hodů a skoků. Medaile se rozdávaly ve dvou kategoriích a výsledky byly více než vyrovnané. Vyhlášeni byli vždy tři nejlepší atleti a kdo neskončil na stupních vítězů, může se na příštím tréninku atletiky zeptat jak celkově dopadl. Sláva vítězům, čest zúčastněným!
Mladší kategorie: 1. místo: Vojtěch Kaplan