Aktuálně

23.09.2019 Podzimní prázdniny v DDM

 
Více

23.09.2019 Dýňobraní 2019

 
Více

19.08.2019 ROZVRH HODIN 2019/2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Výstava železničních modelů a kolejišť

obrázek článku

Výstava prezentovala práci mladých železničních modelářů při DDM Kostelec nad Orlicí, jejichž vedoucí Petr Urban a Marián Ondruška jsou řádnými členy skupiny modelové železnice a kulturního dědictví FISAIC. Dalšími novými aktivními členy FISAIC, kteří byli účastni na výstavě jsou Tomáš Urban a Marcel Johanides. Na výstavě byla k vidění ruční výroba modelů dětí z kroužku železničních modelářů, které jsou i součástí výstav pořádaných skupinou modelové železnice a kulturního dědictví FISAIC.

Petr Urban - vedoucí ZÚ

FOTOGALERIE zde

 

Poděkování Dráže Paulusové

obrázek článku

Pedagogičtí pracovníci a paní ředitelka poděkovali při odchodu do důchodu  paní Dráže Paulusové za její přínos pro volnočasové vzdělávání a práci v DDM.

 

Den nanečisto 2019

obrázek článku

Ve středu 18. září v čase od půl páté do šesti, měli všechny děti a jejich rodiče možnost, přijít do Domu dětí a mládeže na "Den nanečisto". Připraveny pro ně byla jednotlivá stanoviště, kde děti plnily úkoly a po té si došly pro odměnu. Seznámit se mohli také s vedoucími a zeptat se na nové i stávající kroužky. Vzhledem k pěknému počasí byla poměrně pěkná účast a my už se těšíme, až se se všemi uvidíme od října v DDM, nebo v kosteleckých tělocvičnách a sportovištích.

Kolektiv DDM

FOTOGALERIE zde

 

Podzimní závody Východočeského poháru

obrázek článku

Krátká trať v Chocni
Podzimní sezóna začala závodem v neděli 7. 9. 2019, kdy se v Chocni běžela krátká trať, na které startovalo 27 kosteleckých závodníků. Pěkný výsledek zaběhl Jakub Lang a dostal se do TOP TEN v kategorii H16B, kde soupeřilo 33 kluků.

V sobotu se v Chocni běžela klasika žebříčku B-Čechy, která se počítala i do Východočeského poháru. Na startu bylo 24 našich závodníků.
Mezi TOP TEN se v mužích umístil Vladimár Vach na 9. místě v kat. H45D.
 

...

Více

Orienteering Adventure v Krkonoších

obrázek článku


Šest našich závodníků běželo pětietapový závod Orienteering Adventure ve Špindlerově Mlýně. První etapou byl sprint po Špindlerově Mlýně, druhou krátká trať na mapě Krakonoš, další etapa byla klasika na mapě Hromovka, čtvrtou pěkná krátká trať na mapě Přední planina a závěrečná zkrácená klasika se běžela na mapě Divčí lávky. Nádherným zážitkem byla cesta na start lanovkou na hřeben Krkonoš.V prví etapě Veronika Výchová  obsadila 7. místo v kat. D14, Petra Hladká 8.místo v kat. D35B, Radovan Hladký...

Více

Radovan Hladký na stupních vítězů BOHEMIA ORIENTEERING – pětidenní závody v Novém Boru

obrázek článku


Šestice závodníků KOR byla na startu pětidenních závodů Bohemia Orienteering 2019 v Novém Boru. První tři etapy se běžely v Radvanci, další dvě pak ve Filipově, vše v náročných skalnatých terénech. V první etapě doběhla Veronika Výchová  9.místo v kat. D14A, Petra Hladká 7. místo v kat. D14B, Radovan Hladký 2. místo v kat. H10, Matěj Hladký 11. místo v kat. H12B, Martin Krejčí 18. místo v kat. H14B, Luboš Vých 24. místo v kat. H45B.

V celkových výsledcích po pěti etapách...

Více

ZTRÁTY A NÁLEZY DO TOHOTO PÁTKA!

obrázek článku

Do pátku 20. 9. 2019 máte možnost si v DDM vyzvednout zapomenuté věci vašich dětí z příměstských táborů. Denně od 8:00 do 16:00. Po té budou ekologicky recyklovány.

 

Víkend s atletikou 2019

obrázek článku

O víkendu 21. - 22. 9. 2019 se bude konat "Víkend s atletikou". Přihlášku odevzdejte do 18. 9. 2019. Počet míst omezen! Platba 550,- Kč ráno při nástupu dětí na akci.

PŘIHLÁŠKA zde

PLAKÁT zde

 

Žákovský turnaj

obrázek článku

 
Dne 9. června se konal 23. ročník žákovského turnaje \"O pohár města Kostelce\".Vítěz získal pohár. První tři v celkovém pořadí a první tři hráči do 12 let obdrželi diplomy a medaile. Pro každého účastníka připravili pořadatelé malé občerstvení, drobnou věcnou cenu a pamětní list. Turnaj měl solidní úroveň . Pro příští 24.ročník se těšíme na větší účast.   ...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři