Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

15.04.2021 Omezení provozu DDM od 12. dubna 2021

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních a 1. fázi rozvolnění umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání nově od 12. 4. 2021 pro Dům dětí a mládeže pouze na individuálních konzultacích (jeden žák a jeden pedagogický pracovník) a na individuální prezenční výuce.  

01.04.2021 On line cvičení s DDM

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Cyklistický závod - Mámo, táto pojď na kolo!

obrázek článku

 
Nasedněte na kolo a pojďte si zazávodit nebo se jen tak projet na 7 km okruhu se stanovišti. Závodu se mohou zúčastnit jednotlivci i celé rodiny. Přihláška ke stažení zde, nebo si ji vyzvedněte na bráně DDM. Po vyplnění přihlášky a odevzdání do schránky DDM nebo do emailu ddmkostelec@email.cz vám zašleme startovní čas (aby nedocházelo ke shromažďování kvůli epidemii). Přihlašování možné nejpozději do čtvrtka 6. května 2021. Na startu, který bude na začátku cyklostezky do Doudleb, v den závodu obdržíte mapu trasy s vyzn...

Více

Stopovačka za Velikonočními vajíčky

obrázek článku

 
Od pondělí 15. března až do Velikonočního pondělí se můžete zapojit do Velikonoční stopovačky,  kde vyzkoušíte svoje orientační schopnosti a hledací um. Start je u DDM, kde si každý budete moci vzít mapičku(oboustraná), podle které se vydáte za hledáním. Do ní také zapíšete vždy věc, která se nacházela ve vajíčku, které jste našli. Po absolvování celé stopovačky, vhoďte podepsanou mapku (i s vaší adresou) do schránky DDM a čekejte jestli vám slepička domů nezanese nějakou nadílku.
 
PRAVIDLA VEL...

Více

Únorové aktivity

obrázek článku

Až půjdete kolem brány DDM, nezapomeňte se podívat blíže a vzít například šablonu na výrobu masky, nebo si vzít kolečko na vytvoření valentýnské placky. Bližší informace na letácích a nebo zde:

KARNEVALOVÁ MASKA

VALENTÝNSKÁ PLACKA

VALENTÝNSKÁ BÁSNIČKA

 

Jarní prázdniny s DDM

obrázek článku

Jestli program jarních prázdnin z důvodu pandemie budeme moci zorganizovat, nevíme. Avšak jsme připraveni s programem, v případě rozvolnění.

PLAKÁT ke stažení

PŘIHLÁŠKA ke stažení

 

Hurá na běžky!

obrázek článku

Zdravíme Vás Sněženky a Machři, bežkařskou stopu  jsme projeli nad Kostelcem od závory před Hradiskem směrem na Kosteleckou Lhotku ke Zvoničce, což jsou asi 3 km (tam a zpět).Tak hurá na běžky! A dodržujte 2 m rozestupy!

Kolektiv DDM

TRASA ZDE

 

Silvestrovský běh v době Covidové

obrázek článku

Nechtěli jsme úplně zrušit tradici Silvestrovského běhu a tak jsme dali příležitost nadšencům, kteří si mohli zaběhnout klasickou trať sami a nám zaslat svůj výsledný čas. Jako poděkování každému zašleme malou památeční pozornost a těšíme se, že snad příští rok se sejdeme v klasické podobě.

VÝSLEDKY zde

 

Silvestrovský běh INFO

obrázek článku

V letošním roce nemáme nic jistého a stejně tak je to i se Silvestrovským během. V současné době nám epidemiologická situace nepovoluje akce podobného rozsahu.

 

SPORTOVNÍ VÝZVA: nechceme však porušit tradici SILVESTROVSKÉHO BĚHU ANI V LETOŠNÍM ROCE 2020. Trasu si můžete individuálně zaběhnout a výsledný čas i trasu  nám zaslat na ddmkostelec@email.cz (změřenou trať s GPS trasou v mobilu nebo z hodinek a my vás zařadíme do letošních výsledků).

 

MAPA TRATĚ DOSPĚLÍ zde

MAPA TRATĚ DĚTI zde

 

Kolektiv DDM Kostelec nad Orlicí

 

OTEVŘENÍ KROUŽKŮ ZRUŠENO!

obrázek článku

AKTUALIZACE 11.12. 2020 17:00

Z nařízení starosty města Kostelec nad Orlicí se nepovoluje původní záměr otevřít kroužky od 14. 12. 2020 po dobu nouzového stavu. Důvodem uzavření je epidemiologická situace, která se v okrese Rychnov nad Kněžnou nachází v pátém nejrizikovějším stupni dle stupnice PES.

Platby za první pololetí budou automaticky převedeny na druhé pololetí. Pokud se chcete na druhé pololetí z kroužku odhlásit a peníze vrátit, prosím oznamte to vedoucímu kroužku a paní Janě Kameníkové (mobil 773 771 163), která bude vyřizovat vratky.

DDM Kostelec n. Orl.

ROZHODNUTÍ STAROSTY MĚSTA zde

 

PLATBY Lyžařský kurz

obrázek článku

Informace pro přihlášené účastníky Lyžařských a snowboardových kurzů. Kurzovné můžete zaslat na účet DDM. V případě nepovolení vládou, peníze se vrátí v plné výši dle počtu lekcí.

DDM Kostelec n. Orl.

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři