Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

07.01.2021 Uzavření DDM od 12. prosince 2020

 DDM uzavřeno po dobu nouzového stavu (nouzový stav nyní do 22. ledna 2021). Předpokládané otevření - až bude epidemiologická situace na PES3.

06.11.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021 NAPLNĚNA!

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Jarní prázdniny s DDM

obrázek článku

Jestli program jarních prázdnin z důvodu pandemie budeme moci zorganizovat, nevíme. Avšak jsme připraveni s programem, v případě rozvolnění.

PLAKÁT ke stažení

PŘIHLÁŠKA ke stažení

 

Hurá na běžky!

obrázek článku

Zdravíme Vás Sněženky a Machři, bežkařskou stopu  jsme projeli nad Kostelcem od závory před Hradiskem směrem na Kosteleckou Lhotku ke Zvoničce, což jsou asi 3 km (tam a zpět).Tak hurá na běžky! A dodržujte 2 m rozestupy!

Kolektiv DDM

TRASA ZDE

 

Silvestrovský běh v době Covidové

obrázek článku

Nechtěli jsme úplně zrušit tradici Silvestrovského běhu a tak jsme dali příležitost nadšencům, kteří si mohli zaběhnout klasickou trať sami a nám zaslat svůj výsledný čas. Jako poděkování každému zašleme malou památeční pozornost a těšíme se, že snad příští rok se sejdeme v klasické podobě.

VÝSLEDKY zde

 

Silvestrovský běh INFO

obrázek článku

V letošním roce nemáme nic jistého a stejně tak je to i se Silvestrovským během. V současné době nám epidemiologická situace nepovoluje akce podobného rozsahu.

 

SPORTOVNÍ VÝZVA: nechceme však porušit tradici SILVESTROVSKÉHO BĚHU ANI V LETOŠNÍM ROCE 2020. Trasu si můžete individuálně zaběhnout a výsledný čas i trasu  nám zaslat na ddmkostelec@email.cz (změřenou trať s GPS trasou v mobilu nebo z hodinek a my vás zařadíme do letošních výsledků).

 

MAPA TRATĚ DOSPĚLÍ zde

MAPA TRATĚ DĚTI zde

 

Kolektiv DDM Kostelec nad Orlicí

 

OTEVŘENÍ KROUŽKŮ ZRUŠENO!

obrázek článku

AKTUALIZACE 11.12. 2020 17:00

Z nařízení starosty města Kostelec nad Orlicí se nepovoluje původní záměr otevřít kroužky od 14. 12. 2020 po dobu nouzového stavu. Důvodem uzavření je epidemiologická situace, která se v okrese Rychnov nad Kněžnou nachází v pátém nejrizikovějším stupni dle stupnice PES.

Platby za první pololetí budou automaticky převedeny na druhé pololetí. Pokud se chcete na druhé pololetí z kroužku odhlásit a peníze vrátit, prosím oznamte to vedoucímu kroužku a paní Janě Kameníkové (mobil 773 771 163), která bude vyřizovat vratky.

DDM Kostelec n. Orl.

ROZHODNUTÍ STAROSTY MĚSTA zde

 

PLATBY Lyžařský kurz

obrázek článku

Informace pro přihlášené účastníky Lyžařských a snowboardových kurzů. Kurzovné můžete zaslat na účet DDM. V případě nepovolení vládou, peníze se vrátí v plné výši dle počtu lekcí.

DDM Kostelec n. Orl.

 

Čertovská stezka

obrázek článku

 
Každý, kdo si nechtěl nechat ujít setkání se svatým Mikulášem a předem se zaregistroval, rozhodně v sobotní odpoledne nelitoval. Při příchodu ke splavu účastníky přivítaly stánky s občerstvením s dostatečným rozestupem a na protilehlé louce vstup na čertovskou stezku. Ta byla plná úkolů s nezbednými čerty, zakončená pekelnou váhou, u které seděl strašidelně vypadající, ale spravedlivý Lucifer. Kdo neměl na svědomí za letošní rok hodně hříchů a splnil u předcházejících čertů všechny úkoly, mohl se z&...

Více

JEZDECTVÍ

obrázek článku

 
Jezdectví je oblíbeným kroužkem DDM, do kterého se v letošním školním roce 2020/2021 přihlásilo 20 účastníků, převážně dívek. Děti byly rozděleny do jezdeckých skupin, dvě skupiny jezdí za koňmi na farmu do Tutlek, druhé dvě skupiny do Jezdeckého klubu do Doudleb.
 
CO VÁM DÁ ČAS STRÁVENÝ V KOŇSKÉM SEDLE?
Přirozený fyzický pohyb, který výrazně zlepšuje zdraví a kondici. Při jízdě na koni zapojíte vedle běžně používaných svalů i hluboce uložené svaly, které jsou nezbytné pro dobrou koord...

Více

ORIENTAČNÍ BĚH

obrázek článku

 
S optimismem vzhlíželi k podzimu běžci orientačního klubu DDM Kostelec nad Orlicí. Letos pro ně byla připravena porce 12 kol Východočeského poháru. Na konec jsme se museli skromně spokojit pouze s dvěma třetinami podzimní sezóny. Rozloučením s netradičním rokem 2020 tak zůstává 8. kolo a vzpomínka na překrásné a orientačně velmi zajímavé terény na Ostaši. Nyní nás čeká povětšinou individuální zimní příprava a netrpělivě vyhlížíme jarní sezónu, která snad pro všechny sporty bude lepší než ta v ro...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři