Aktuálně

16.04.2019 ČARODĚJNICE 2019

 
Více

16.04.2019 ČARODISKOTÉKA PRO DĚTI 10 - 15 LET

 
Více

28.02.2019 DEN DĚTÍ V MIRAKULU

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Kostelecký orientační běh má svého Mistra oblasti ve sprintu

obrázek článku


První dubnový víkend čekalo na orientační běžce 4. kolo Východočeského poháru, Mistrovství oblasti ve sprintu, tedy boj o tituly oblastních mistrů Královehradeckého a Pardubického kraje. Kostelecký oddíl orientačního běhu Domu dětí a mládeže vyslal do bojů 26 závodníků a může slavit. Ze závodů vezeme v osobě Radovana Hladkého první individuální titul z kategorie H10C, kde se ve stejném čase dělil o první místo se soupeřem z Hradce Králové. Ostatní tituly pobraly jen velká města jako je Hradec Králové nebo Pardub...

Více

Bruslení o jarních prázdninách

obrázek článku

První den jarních prázdnin jsme vyrazili s DDM na poslední letošní bruslení na zimním stadionu v Rychnově. Led jsme měli na celé dopoledne jen sami pro sebe a tak jsme mohli vyzkoušet různé překážkové dráhy, hry a naučit se i něco nového. Spíše než jarní počasí, nás celý den provázel chlad, sníh a vítr. Po cestě na stadion a dvou a půl hodinovém bruslení jsme se tak konečně ohřáli až při obědě v nedaleké školní jídelně. Po té už nás čekala krátká procházka po starých uličkách kolem rychnovského zámku se zastávkou v parku, doprovázená hustým sněžením. Na zpáteční cestě autobusem jsme se jednohlasně shodli, že výlet byl super, ale že nohy pěkně bolí a už se těšíme domů do tepla.

Dostálek Jan A. - pedagog  volného času

FOTOLAGERIE zde

 

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ JUDA V KRKONOŠÍCH

obrázek článku
Od 5. do 10. března jsme pro členy oddílu Juda připravily zimní lyžařské soustředění  v Krkonoších. Ubytování bylo na chatě zemědělského družstva Libčany, lyžovalo se na lyžařském vleku na Pěnkavčím vrchu. Na programu bylo hlavně lyžování a otužování, což je vidět i na společné fotce.
 
Štefan Trebatický, trenér
 

Karneval 2019 - VIDEO

obrázek článku

Video ke zhlédnutí na youtube.

https://youtu.be/Jw09ZvPaESg

 

 

 

 

 

Halový atletický víceboj 2019

obrázek článku

Ve středu 20. února 2019 se konal již tradiční halový atletický víceboj. Mladí atleti soutěžili ve čtyřech disciplínách /sprint, slalom,skok a hod/ a dvou věkových kategoriích. Zvláště při běžeckých disciplínách zaznamenaly všechny děti veliký pokrok od začátku letošního roku a jejich výkony byly velice vyrovnané. Sportovci na stupních vítězů si odnesli medaile a diplomy, ani ostatní ale neodešli s prázdnou. Na jejich poličkách doma si budou moci vystavit pamětní list.

Výsledky 1. kategorie (1. a 2. třída)

1. místo: Dalibor Černý

2. místo: Anna Řeháková

3. místo: Vojtěch Kaplan

 

2. kategorie (3. třída)

1. místo: Marek Juda

2. místo.: Sára Turynková

3. místo: Tomáš Bon

 

Halový atletický víceboj

obrázek článku

Ve středu 20. února se bude konat Halový atletický víceboj. Závody jsou určené především pro účastníky kroužku atletiky (jsou přihlášeni automaticky), ale přihlásit se mohou i děti, kteří kroužek nenavštěvují, ale chtějí si zazávodit. Víceboj proběhne v hale Havlíčkova od 15:30 do 16:30. Soutěžit se bude v disciplínách skok z místa, spint, slalom+ skok přes překážky a hod lehkým medicinbalem. Nejlepší tři v kategorii budou oceněni diplomem a medailí.

PŘIHLÁŠKA zde

 

Škola lyžování a snowboardingu 2019

obrázek článku

 

Dne 5. a 6. 1. 2019 jsme se spolu s 58 dětmi vydali na první lekci lyžařské a snowboardové školy do Orlických hor na sjezdovku Šerlišský mlýn.

 

SILVESTROVSKÝ BĚH 2018

obrázek článku

Poslední den v roce 2018 se konal SILVESTROVSKÝ BĚH. V letošním roce se jednalo o 31. ročník běhu a zúčastnilo se ho 97 účastníků.Vítězem silvestrovského běhu se stal Vojta Král, náš nejlepší reprezentant v orientačním běhu posledních let, vítěz závodu světového poháru v roce 2018 a bronzový medailista z posledních světových her. Setkání s předním českým běžcem je pozitivní motivací pro naše mladé naděje a povzbuzení do další práce.
 
Na stupních vítězů se umístili:
Muži d...

Více

Kroužek JUDO nás reprezentuje na Slovensku

obrázek článku

Soutěž se konala v Lábu 15. a 16. prosince 2018 s těmito výsledky:
1.      1.místa: Hugo Korcina, Ondřej Petera, Jindřich Petera, Adam Holman, František Mazánek
2.      2.místo: Vojtěch Vonásek
 
Judistům gratulujeme
             
trenéři Štefan Trebatický, Blanka Peterová             
...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři