Aktuálně

09.10.2020 Celostátní uzavření DDM 12. - 25. října 2020

 
Více

11.08.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021

 
Více

13.08.2020 ROZVRH HODIN 2020/2021

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

DEN NANEČISTO

obrázek článku

 

23. září se otevřeli dveře DDM Kostelec nad Orlicí pro veřejnost v rámci DNE NANEČISTO. Návštěvníci měli možnost projít celý venkovní i vnitřní areál a zastavit se na různých stanovištích. Na těch se mohli seznámit s vedoucími jednotlivých kroužků, vyzvědět užitečné informace a vyzkoušet si širokou škálu sportovních, rukodělných a jiných dovedností. Na každém stanovišti byl pro děti připraven úkol, za jehož splnění získali značku do soutěžní kartičky. Po obdržení deváté značky na ně čekala odměna ve formě zdravé sladkosti. Doufáme, že si návštěvníci užili připravený program minimálně tak, jak si ho užili naši vedoucí kroužků. Děkujeme za návštěvu.

 

 

ORIENTAČNÍ BĚH

obrázek článku

 
V sobotu 12. 9. se konalo 2. kolo Východočeského poháru na mapě Kamenský Dvůr. Tohoto závodu se zúčastnilo 14 běžců z našeho oddílu. Třetí místo obsadila Kateřina Tichá kategorii P.
Dne 20. 9. 2020 se konalo 3. kolo VČP ve Špindlerově mlýně. Tohoto závodu se zúčastnilo 15 závodníků z našeho oddílu.
Dne 27. 9. 2020 se konalo 4. kolo VČP v Konecchlumí. Tohoto závodu se zúčastnilo 13 závodníků z našeho oddílu. Druhý den v neděli 28. 9. Se konalo 5. kolo VČP v nedaleké Javornici. Tohoto záv...

Více

Atletika s DDM

obrázek článku

 

V letošním roce jsme otevřeli 3 oddíly aletiky v počtu 31 dětí. Trénovat jsme začali v krásném prostředí kosteleckého atletického stadionu. Po coronavirové pauze budeme pokračovat atletickou přípravou v tělocvičně.

 

 

MAŽORETKY SAFIRA

obrázek článku

 
Jsme rádi, že jsme měli možnost přispět do programu Kosteleckého posvícení s našimi vystoupeními všech tří oddílů Mažoretek Safira. Zahájila nejstarší děvčata vystoupením s hůlkou, následovalo druhé vystoupení v podání nejmenších dětí se skladbou Cukrárna a nakonec vystoupení prostředního oddílu kadetek s třásněmi. 
Abychom mohli na akci vystupovat, museli jsme se začít scházet o měsíc dříve a v náhradních prostorách. Vážíme si všech rodičů i dětí, že byli ochotni začít s tréninky...

Více

WORKSHOP V KIN-BALLU

 
V rámci sportovní osvěty, jsme nabídli devátým ročníkům ZŠ seznámení s kanadským sportem s názvem KIN-BALL. Tento kolektivní sport se hraje s velikým (přes metr v průměru) a lehkým míčem, který hráči odpalují tak, aby ho soupeři nechytli (aby míč spadl na zem). Po úvodních rozpacích z velikosti a fyzikálních vlastnostech míče jsme se pustili do základů. V průběhu vysvětlování a nácviků bystří deváťáci brzy pochopili a začali hrát. Každým odpalem míče se hra zkvalitňovala a nadšení hráčů...

Více

Kroužky od 12. října 2020 do 25. října 2020 ZRUŠENY!

obrázek článku

V návaznosti na usnesení vlády č. 1 s účinností od 12. října 2020 do 25. října 2020 (včetně) platí na celém území České republiky následující:
 U středisek volného času (dům dětí a mládeže a stanice zájmových činností)a školních klubů se zakazuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání.
Kroužky zatím neplatit. Ceny budou upraveny.
DDM Kamarád Kostelec nad Orlicí
...

Více

KROUŽKY BUDOU!

Z níže citovaného textu od Krajského úřadu Královehradeckého kraje vyplývá, že volnočasová činnost může za krizového stavu pokračovat.

"Z výše uvedeného vyplývá, že limit 10/20 účastníků se nevztahuje v současné době a na území našeho kraje např. na zájmové vzdělávání poskytované na základě školského zákona ve střediscích volného času."

Těšíme se na vás :-)

 

DEN NANEČISTO

obrázek článku

23. září se otevřeli dveře DDM Kostelec nad Orlicí pro veřejnost v rámci DNE NANEČISTO, poprvé v náhradních prostorách v Pelclově ulici. Návštěvníci měli možnost projít celý venkovní i vnitřní areál a zastavit se na různých stanovištích. Na těch se mohli seznámit s vedoucími jednotlivých kroužků, vyzvědět užitečné informace a vyzkoušet si širokou škálu sportovních, rukodělných a jiných dovedností. Na každém stanovišti byl pro děti připraven úkol, za jehož splnění získali značku do soutěžní kartičky. Po obdržení deváté značky na ně čekala odměna ve formě zdravé sladkosti. Doufáme, že si návštěvníci užili připravený program minimálně tak, jak si ho užili naši vedoucí kroužků. Děkujeme za návštěvu.


 

ROZVRH HODIN 2020/2021

ke stažení PŘIHLÁŠKA NA KROUŽEK
 
ke stažení ROZVRH HODIN 2020/2021
 
 
 
 
ZÁJMOVÉ KROUŽKY DDM – ŠKOLNÍ ROK 2020 / 2021
ROZVRH HODIN V DDM
PONDĚLÍ
9:30 - 11:00       Klub maminek: Lucie Granátová, 520 Kč/ pololetí, 45 Kč/lekce
14:00 - 15:00     Jóga pro děti: Bc. Ondřej Sitka, 520 Kč
14:30 – 16:00    Klub zábavné logiky a deskových her se zaměřením na šachy: Ing. Pavel...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři