Aktuálně

11.08.2019 Sportovní outdoorový tábor


Více

14.07.2019 TÁBOR POD OLYMPIJSKÝMI KRUHY

 
Více

14.07.2019 foto SPORTOVNÍ TÁBOR PRO 2. - 4. TŘÍDU

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Víkend s atletikou

obrázek článku

O víkendu 21. - 22. 9. 2019 se bude konat "Víkend s atletikou". Přihlášku odevzdejte do 18. 9. 2019. Počet míst omezen! Platba 550,- Kč ráno při nástupu dětí na akci.

PŘIHLÁŠKA zde

 

Žákovský turnaj

obrázek článku

 
Dne 9. června se konal 23. ročník žákovského turnaje \"O pohár města Kostelce\".Vítěz získal pohár. První tři v celkovém pořadí a první tři hráči do 12 let obdrželi diplomy a medaile. Pro každého účastníka připravili pořadatelé malé občerstvení, drobnou věcnou cenu a pamětní list. Turnaj měl solidní úroveň . Pro příští 24.ročník se těšíme na větší účast.   ...

Více

Agilitní závodění

obrázek článku


Jako každý rok, i letos jsme si na závěr školního roku uspořádali v kroužku agility „závody“, aby si všichni vyzkoušeli, jaké to je, když se běhá „o něco“ a do tréninku se přidá trochu nervozity. Členové kroužku se tedy pokusili zúročit vše, co se během tréninků naučili. Pro „závodníky“ byly připraveny dvě různé tratě (rozděleno ještě podle náročnosti na začátečníky a pokročilé) a každou z nich si zaběhli dvakrát. Do celkového výsledku se započítával lepší pokus – tzn. ten běh, kdy měli méně chy...

Více

Plavecké závody DDM Kostelec vs. DDM Rychnov

obrázek článku

Poslední květnový pátek 31. 5. 2019 se konaly v plaveckém bazénu závěrečné závody sezóny, kterých se účastnili plavci z rychnovského a kosteleckého Domu dětí a mládeže. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a z našeho oddílu se nakonec vinou nemoci a jiných překážek zúčastnili pouze dva plavci Terka Šrámková a Vilém Zeman v kategoriích mladší dívky a mladší chlapci. Závod se skládal ze tří disciplín a to sprint na 50m, lovení puků na 25m a 15ti minutová vytrvalost. Díky naprosto suverénnímu výkonu si naše Terka Šrámková doplavala k...

Více

Den dětí v Mirakulu

obrázek článku

Dne 1. 6. 2019 na Den dětí jsme vyrazili v počtu 42 dětí a 3 dospělých do zábavného parku Mirakulum. Naše tři skupinky si průběžně procházely různé atrakce a po té jsme se po obědové pauze společně vydali vláčkem kolem tankodromu do bývalého vojenského prostoru Milovic. K vidění byla historická vojenská technika a  třeba i model vietnamské vesnice i s podzemními tunely vietcongu. Počasí nám přálo a tak i díky velkému teplu a nekonečnému řádění na trampolínách, na nás všech byla při zpáteční cestě vidět příjemná únava.

FOTOGALERIE zde

 

Ztráty a nálezy ze čtvrtečního vystoupení kroužků na Rabštejně

obrázek článku

Vyzvednout si věci můžete příští týden od pondělí do čtvrtka 8:00 - 15:00.

FOTO ZDE

 

Závody v rychlolezení

obrázek článku

Výsledky závodů 20. 5. 2019.

Horolezectví I.

1. místo  Tobiáš Bělka

2. místo Antonín Zářecký

3. místo Eliška Zákorová

 

Horolezectví II.

1. místo  Nikola Johanidesová

2. místo Klára Pavlíčková

3. místo Jonáš Tompsett

 

Závěrečný turnaj v badmintonu

obrázek článku

V tabulce si zahrál každý s každým a na konci se vyhodnotilo pořadí. Vítězem se stala druhá nejmladší Terka Lipenská, druhé místo naopak nejstarší Jana Broulíková a bronzovou medaili vyhrál benjamínek kroužku Vojta Janeček. Všichni badmintonisté udělali za celý školní rok obrovské pokroky a už se těší, až svůj um ukážou kamarádům, třeba někde u vody v letních měsících.

Dostálek Jan A. - vedoucí ZÚ

 

Soutěž ve sportovních hrát Xbox

obrázek článku

Ve čtvrtek 23. 5. na posledním kroužku Zábavného PC a XBOX se konala závěrečná soutěž, ve sportovních hrách na kinectu herní konzole xbox. Děti soutěžily ve čtyřech sportech a to lyžování, golf, box a tenis. Vítězem se stala Anička Rejtharová, na druhém místě se umístil Péťa Pavelčák a bronzový stupínek obsadil Vašek D. Dvorák. 

 

Finále střelecké ligy DDM

obrázek článku

V pondělí 21. 5. 2019 se odehrálo finální kolo celoroční Střelecké ligy DDM. I přes mohutný střelecký finiš Michala Rapčáka se pořadí z předposledního kola již neměnilo a tak se vítězem stal letošní nováček Vítek Syrový. Během roku se všichni střelci postupně zlepšovali a tak je třeba všechny pochválit.

Výsledky Střelecké ligy DDM 2019

1. místo: Vítek Syrový        386 bodů

2. místo: Michal Rapčák  369,5 bodu

3. místo: Jan Vospálek    333,5 bodu

4. místo: Antonín Zajíček 120 bodů

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři