02.01.2020 Silvestrovský běh 2019 - výsledky

Více fotografií

Články

Střelecký turnaj dvojic na rozloučenou

obrázek článku

V pondělí 27. 1. 2020 proběhly jako rozloučení se současnými prostory DDM střelecké závody dvojic. Po jarních prázdninách se již přesuneme do provizorních prostor po dobu rekonstrukce DDM. Vítězi střeleckého turnaje se stali velice překvapivě letošní nováčci Tomáš Frydrych a Jan Baše. Snad jim štěstí bude přát i na nové střelnici. Výsledky na stupních vítězů: 1. místo: Tomáš Frydrych, Jan Baše 2. místo: Marika Suchomelová, Michal Rapč...

Více

Novoroční ladění se nekoná!

Z důvodu malého počtu přihlášených se dnešní akce "Novoroční ladění" nekoná! Děkujeme za pochopení

Vánoční plavecké závody

Poslední školní den roku 2019 jsme se zúčastnili plaveckých závodů v Rychnově nad Kněžnou, které uspořádalo rychnovské DDM. Závodilo se ve čtyřech kategoriích. Plavce čekali disciplíny sprint na 50 metrů, lovení puků na 25 metrů a vytrvalost na 15 minut.  Z našeho kosteleckého oddílu se zúčastnila pouze dvě děvčata, ale obě dokázali vybojovat medaili ve své kategorii. Letošní nováček Adéla Pokorná si vyplavala stříbrnou medaili, její starší kamarádka Nela Zemanová bojovala ve starších děvčatech o zlato, ale chyb...

Více

Atletické kondiční závody

Poslední prosincovou Atletiku II je již tradice pořádat Vánoční kondiční závody. I přes několik absencí se ale i letos závodilo v pěkném počtu. Důkazem toho budiž to, že jsme přetáhli samotný čas určený v tělocvičně pro atletiku o půl hodiny. Vítězem a majitelem zlaté medaile se stala suverénně Eliška Bartošová. Na druhém místě se umístil nejmladší ze závodníků Marek Juda a poslední bronzovou medaili brala překvapivě Lucka Horáková. Stupně vítězů naopak těsně unikli Vendy Šimonové. V únoru nás čeká halový víceboj, dá se tedy očekávat další pěkný souboj o medaile.

Dostálek J.A.

FOTO kde stažení zde

Vánoční badmintonový turnaj

Ve čtvrtek 19. 12. se během posledního letošního tréninku konal Vánoční turnaj. V tabulce si zahrál každý s každým. Na stupních vítězů se umístili zlatý Šimon Podstavek, stříbrná Terka Lipenská a bronzová Anička Bělková. Všichni zúčastnění si ale zaslouží pochvalu za předvedenou hru a zlepšení, které zaznamenali od začátku šklolního roku.

FOTOGALERIE zde

Sporťáčkova překážková dráha

V úterý 17. 12. 2019 jsme na Sporťáčku porovnali hbitost a sílu na překážkové opičí dráze. Velice vyrovnané výkony byly odměněny diplomy a drobnou sladkostí. Nejrychleji zvládl dráhu Dan Meliš, na druhém místě David Yasar a poslední stupínek vítězů vybojoval Jirka Hynek. K pěknému závodu chyběla jen vyšší účast, jelikož polovina dětí se nemohla zúčastnit z důvodu školních besídek. Tak snad příště v plném počtu.

Vánoční střelecké závody

V pondělí 16. 12. se konaly v DDM již tradiční střelecké závody. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích o medaile a pamětní diplomy. Mezi mladšími střelci byl vidět skvělý souboj o první místo, které nakonec získal Vojta Karkoš - letošní novic. Mezi staršími to bylo snad ještě vyrovnanější. O pouhý jeden bod zvítězil dlouholetý zkušený střelec Michal Rapčák, na těsném druhém místě se za ním umístila Marika Suchomelová.
Mladší kategorie: 1. místo: Vojtěch Karkoš
        &...

Více

Vánoční kondiční závody

Poslední setkání kondičního tréninku před Vánoci, byl ve znamení tématických závodů. Na mladé sportovce čekali disciplíny stavění sněhuláka s medicinbaly, běh s kaprem do kádě, skoky mezi Vánočními ozdobami, pletení sváteční vánočky, válení těsta a nasazení špičky na stromek. Všichni si vzájemné soutěže o co nejlepší výkony užili a nikdo neodešel s prázdnou. Nejlepší tři obdrželi medaile.
1. místo: Martin Krejčí
2. místo: Kristýna Špačková
3. místo: Petr Vít