Aktuálně

12.01.2022 ŠKOLY LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2022

2. lekce proběhne v neděli 16.1. 2022 na sjezdovce v Olešnici v Orlických horách.
Více

08.12.2021 SILVESTROVSKÝ BĚH 2021

 
Více

17.12.2021 Pololetní prázdniny s DDM


Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Tančírna

obrázek článku

Druhá tančírna je za námi! Setkalo se nás sedm začátečníků i pokročilých tanečníků. Po dvou hodinách už všichni hravě skotačili na waltz, polku, blues, cha-chu, jive a rumbu! Velké uznání a poděkování posíláme všem účastníkům, kteří nám prosvětlili dnešní večer svými úsměvy a pohyby. Děkujeme Ondra a Tomáš...

Více

Lyžařská škola

Milí rodiče a účastníci LŠ,
tento víkend pojedeme na LŠ opět v neděli (16.1.2022) a to do Olešnice v O. h. Na neděli jsme se domluvili se skiareálem kvůli obsazenosti vleků. Oběd bude v restauraci U anděla, kam se přesuneme autobusem. Cena zůstává stejná a to 100 Kč (polévka, hlavní jídlo).   Přejeme vám hezký den   Tým DDM...

Více

Výsledky kategorií Silvestrovského běhu 2021

obrázek článku

Milý závodníci a sportovci, 

moc si ceníme vaší účasti, která je obdivuhodná hlavně pro vaší vytrvalost a houževnatost! Jsme rádi, že si na náš tradiční Silvestrovský běh řada z vás najde čas každý rok.

Letošní závod byl velmi rychlý a byl dokonce překonán dlouhodobý traťový rekord Vojtěchem Králem. Gratulujeme, ale i všem ostatním ke skvělým časům, které si v souboru můžete porovnat i s lety předchozími zde.

Hodně štěstí a sportovních i osobních úspěchů přeje

Tým DDM =)

 

 

Vánoční plavecké závody

obrázek článku

Poslední plavecký trénink roku 2021 jsme zakončili závody. S disciplínami 50 metrů volným způsobem, lovení puků, vytrvalost 10 minut a jízdou na tobogánu na čas se všechny děti popasovaly na výbornou. Nejlépe si vedl vítěz Jakub Janouch, na druhém místě překvapivě nejmladší plavec Matyáš Dohnal a na děleném třetím místě Kristýna Špačková a Tomáš Kubec. Závody měly poklidnou atmosféru plnou vzájemného fandění a všichni se už můžou těšit na další závody, které nás budou čekat na konci pololetí v lednu. Doufejme, že situace bude příznivější a tentokrát se utkáme i s plavci z DDM Rychnov nad Kněžnou.

Dostálek J.A.

FOTO zde

 

NERF TÁBOR - změna data

obrázek článku

V lednovém zpravodaji uvidíte seznam táborů, které letos pořádá DDM. U nerf tábora je změna data a to z 8. 8. - 12. 8. na 15.8. - 19.8.

Ve zpravodaji tak bude uvedeno špatné datum.

Děkujeme za pochopení

 

Vánoční atletické závody

obrázek článku

Poslední hodina Atletiky III před Vánočními svátky, je vždy ve znamení závodu v netradičních disciplínách s prvky atletiky. Soutěž ve skocích mezi Vánočními ozdobami, pletení vánočky, hod 3kg těstem na cukrovi, skok přes zamrzlý potok s taškou plnou dárků, nebo běh s kaprem do kádě se jistě budou hodit i v běžném životě. S nástrahami těchto disciplín si nejlépe poradila Lucka Horáková, následovaná Mončou Myšákovou a Káťou Izákovou. Nutno podotknout, že umístění od 3 do 5 místa bylo velice těsné. Jediná kaňka za speciální hodinou byla jen nízká účast, která nás zasáhla díky nařízeným karanténám a závodu se tak nemohla účastnit více než polovina atletů.

Dostálek J.A.

FOTO zde

 

Turnaj v badmintonu

obrázek článku

I přes nepřízeň nízké docházky v posledních týdnech z důvodu karantén a nachlazení, jsme uspořádali poslední hodinu v letošním roce Vánoční badmintonový turnaj. Děti si zahrály v tabulce každý s každým a za výhru se udělovaly dva body. Celkovým vítězem se stal zkušený matador Vojta Janeček, pro kterého to bylo již několikáté turnajové vítězství v rámci soutěží DDM. Gratulujeme ale i dalším umístěným, protože jejich hra se za tři měsíce tréninků neuvěřitelně posunula. Příště doufejme, že budeme v plném počtu, protož...

Více

Hororová noční stezka

obrázek článku

Po soumraku pátečního večera 5. listopadu se mohli odvážní obyvatelé Kostelce, vydat na hororovou noční stezku. Jejich odvahu vyzkoušeli ty nejděsivější postavy z jejich nočních můr. Na trase se objevil třeba klaun s motorovou pilou, umrlec, zombie vylézající z hrobu, jeptiška vycházející z chátralého domu, nebo lesní vlkodlak. V altánu hrůzy si mohli všichni napsat na kousek papírku svoji největší obavu či strach a po té v cíli u mnicha v kápi spálit a nadobro se zříci strachu. Každý kdo uchránil svůj život v podobě svítícího náramku, obdržel na konci hororové cesty paměstní list a sladkou drobnost na obalení nervů.

FOTOGALERIE

 

Nerf podzimní prázdniny

obrázek článku

V pátek o podzimních prázdninách jsme se tradičně setkali na nerfkovém dopoledni. Zahrát a potrénovat přišli jak účastníci letního tábora, nebo kroužku, tak i nováčci. Zkusili jsme několik variant her v družstvech, individuální dráhu i trénink střelby. Všichni jsme si akci moc užili a s některými se opět brzy uvidíme ve středu na tréninku v sokolovně.

JAD

FOTOGALERIE

 

Stezka v korunách stromů - podzimní prázdniny

obrázek článku

Některé děti strávily podzimní prázdniny doma na gauči, některé u babiček, nebo venku. Skupinka dvanácti dobrodruhů z Kostelce a okolí se však rozhodla pro aktivní odpočinek a to na výletu na Stezku v korunách stromů.
Do Trutnova, kde byla naše (skautská) základna jsme vyrazili vlakem. Děti si nakoupily jízdenky, zahrály si pár her ve vlaku a po třech přestupech jsme byli na místě. Uvítalo nás město draků opředené mnoha zajímavými příběhy a zpestřené krásnými místy přímo v centru a v parku. Hodně srandy jsme si...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři