15.11.2021 Filmový klub je pro nedostatek přihlášených ZRUŠEN

09.11.2021 Povídání o Ekvádoru ZRUŠENO kvůli nemoci!

18.10.2021 Víkend s parkurem

Podzimní bruslení a plavání

V první den podzimních prázdnin jsme se vydali na výlet do nedalekého Rychnova. Vzhledem k tomu, že všechny přihlášené děti byly z Častolovic, vyrazili jsme vlakem právě odtud. Naše první zastávka byla zimní stadion, který jsme měli celý jen pro sebe. Na ledě jsme si zahráli mnoho her a zabojovali v několika soutěžích. Odměnou za první sportovní aktivitu nám byl chutný oběd v nedaleké školní jídelně. Po obědě jsme se vydali do plaveckého bazénu, kde jsme si jak zaplavali, tak zařádili na atrakcích. Pohodový výlet jsme zakončili na lanové pyramidě v zámeckém parku, odkud jsme se vydali zpět na vlak. Všichni jsme si moc výlet užili a veliké dík patří hlavně dětem, které vytvořily skvělou partu. Doufejme, že v tomto složení se zase příště někam vydáme. :-)

Dostálek J.A.