Aktuálně

11.08.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021

 
Více

13.08.2020 ROZVRH HODIN 2020/2021

 
Více

04.02.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

ROZVRH HODIN 2020/2021

ke stažení PŘIHLÁŠKA NA KROUŽEK

 

ke stažení ROZVRH HODIN 2020/2021

 

 

 

 

ZÁJMOVÉ KROUŽKY DDM ŠKOLNÍ ROK 2020 / 2021

ROZVRH HODIN V DDM

PONDĚLÍ

9:30 - 11:00       Klub maminek: Lucie Granátová, 520 Kč/ pololetí, 45 Kč/lekce

14:00 - 15:00     Jóga pro děti: Bc. Ondřej Sitka, 520 Kč

14:30 – 16:00    Klub zábavné logiky a deskových her se zaměřením na šachy: Ing. Pavel Hadač

15:00 – 16:00    Správňačky: Zuzana Fialová, 620 Kč

16:00 – 17:00    Šikulkové I. pro předškoláky: Kateřina Šafránková, Zuzana Fialová, 520 Kč

15:45 – 16:45    Lakros: Jan A. Dostálek, 520 Kč

16:30 – 17:30    Barevná paleta: Bc. Ilona Mikysková, 520 Kč

16:00 – 17:00    Fotografování I.: Ing. Zdeněk Fabiánek, 520 Kč

16:30 – 17:30    Keramika pro rodiče s dětmi: Marcela Zahradníčková, 80 Kč/lekce

17:00 – 18:00    Fotografování II.: Ing. Zdeněk Fabiánek, 520 Kč

17:00 – 18:00    Střelba ze vzduchové pušky pro pokročilé: Jan A. Dostálek, 520 Kč

18:00 – 19:00    Střelba ze vzduchové pušky pro pokročilé: Zdeněk Hroch,  520 Kč

16:00 – 17:00    Programování LEGO robotů (od 10let): Ing. Veronika Andrlová, 650 Kč

 

ÚTERÝ

14:30 – 15:30    Angličtina pro 1. – 2. tř. ZŠ: Bc. Ondřej Sitka, 520 Kč

15:30 - 16:30     Kreativní vaření: Bc. OndřejSitka, 690 Kč

16:00 – 17:00    Výtvarný ateliér 4. - 9. tř. ZŠ: Bc. Cecílie Sejkorová, 520 Kč

16:30 – 17:30    Angličtina pro 3. - 5. tř. ZŠ: Mgr. Veronika Řepková, 520 Kč

16:30 – 17:30    Plastikový modeláři: Ing. Ladislav Žižka, (učebna Havlíčkova), 520 Kč

17:00 – 18:00    Střelba ze vzduchové pušky pro začátečníky: Tomáš Sehnoutka, 520 Kč

17:00 – 18:30    Klub zábavné logiky a deskových her se zaměřením na Dračí doupě: Robert Marek

18:00 – 19:00    Český jazyk: doučování, příprava k přijímacím zkouškám. Mgr. Veronika Řepková, 520 Kč

17:00 - 18:00     Osobnostní rozvoj: Bc. Ondřej Sitka, 520 Kč

18:00 - 19:00     Moderní cestování a přežití v přírodě: Bc. Ondřej Sitka, 520 Kč

 

STŘEDA

15:00 - 16:00     AJ pro II. stupeň ZŠ: Bc. Ondřej Sitka, 520 Kč

15:00 – 16:00    Kytara bez not pro začátečníky: Ivana Minaříková, 520 Kč

15:30 – 17:00    Železniční modeláři: Petr Urban  (učebna Havlíčkova ul.), 580 Kč

16:00 – 17:00    Kytara bez not pro pokročilé: Ivana Minaříková, 520 Kč

16:00 – 17:30    Klub zábavné logiky a deskových her se zaměřením na dračí doupě:  Ing. Jan Němec

16:30 – 17:30    Barevná paleta pro 1. až 4. tř. ZŠ: Bc. Ilona Mikysková, 520 Kč

16:30 – 18:00    Módní návrhářství: Bc. Jitka Krčmářová Klára Marková, 520 Kč

18:30 – 19:30    Klub mladých instruktorů – organizace akcí, příprava letních táborů:  Bc Ondřej Sitka, J. A. Dostálek, 50 Kč

 

ČTVRTEK

14:00 – 15:30    Keramika pro 1.- 3. tř. ZŠ: Marcela Zahradníčková, 650 Kč

14:00 – 15:00    Zábavný počítač a X-BOX pro I. st.  ZŠ: Jan A. Dostálek, 520 Kč

15:30 – 17:00    Keramika od 3. třídy ZŠ: Marcela Zahradníčková, 650 Kč

16:00 – 17:00    Kytara bez not pro pokročilé: Ivana Minaříková, 520 Kč

15:30 – 16:30    Keyboard : Matěj Muller, 520 Kč

16:30 – 17:30    PC - tvorba internetových stránek pro začátečníky, pro 12-15 let: Jan Černý, 650 Kč

17:00 – 20:00    Šachový klub pro SŠ a dospělé: Ing. Tomáš Blažek, 520 Kč

17:00 – 18:30    Keramika - točení na hrnčířském kruhu: Marcela Zahradníčková, 80 Kč / lekce

17:00 – 18:00    Klub kytary bez not: Ivana Minaříková, 70 Kč/lekce

17:30 – 18:30    PC – tvořte krásné filmy, editace videa, pro 12-15 let: Jan Černý, 650 Kč

18:30 – 19:30    Angličtina pro mládež SŠ a dospělé: Bc. Ondřej Sitka, 900 Kč

 

ROZVRH HODIN V TĚLOCVIČNÁCH

PONDĚLÍ

14:30 – 15:30    Kondiční trénink od 4. třídy: Jan A. Dostálek (tělocvična Havlíčkova ul.): 580 Kč

15:00 17:00    Jezdectví pro začátečníky: Mgr. Marie Gregorová (Farma Tutleky), 1500

15:00 17:00    Jezdectví od 10 let: Lenka Szotková (Jezdecký klub Doudleby n. O.), 1500,- Kč

15:45 16:45    Horolezectví I. pro 1. – 3. třídu ZŠ: Mgr. M. Sejkora (OA), 580

15:45 16:45    Společenské tance: Bc. Ondřej Sitka, (zrcadlový stál Havlíčkova) 580 Kč

16:00 17:00    Mažorekty Safira I.:  Sandra Fialová, Radana Fialová (tělocvična ul. Havlíčkova), 750 Kč, věk 5 – 8 let

16:30 - 17:30     Králičí hop: Bc. Ondřej Sitka, 490 Kč (učebna ul. Havlíčova), 580 Kč

17:00 18:00    Mažorekty Safira II.:  Sandra Fialová, Radana Fialová (tělocvična ul. Havlíčkova), 750 Kč, 9 – 11 let

17:00 18:00    Horolezectví II. pro 4. – 6. třídu ZŠ: Mgr. M. Sejkora (OA), 580

18:00 – 19:00    Kin-ball a jiné netradiční míčové sporty: Bc. Ondřej Sitka (tělocvična Havlíčkova ul.), 580 Kč

 

 

 

ÚTERÝ

14:15 15:15    Sporťáček: Jan A. Dostálek (těl. Havlíčkova), 580

15:30 16:30    Bruslení a hokej:  Jan A. Dostálek (umělý led za OA), 580

16:00 17:30    Judo:  Štefan Trebatický, Blanka Peterová (Havlíčkova ul.), 580

16:00 17:00    Gymnastická průprava I. 5 – 8 let: Lucie Šrámová, Karolína Páralová (těl. Havlíčkova ul.), 580

16:00 – 17:00    Zumba: Sandra Fialová, (učebna zrcadlový sál Havlíčkova ul.), 750 Kč, pro holky i kluky 8 – 15 let

17:00 – 18:00    Mažorekty Safira III.: Sandra Fialová,  (učebna zrcadlový sál Havlíčkova ul.), 750 Kč, věk 12 – 17 let

17:00 18:00    Cvičení rodiče s dětmi 1 – 3 roky: Mgr. Petra Hladká, Zuzana Fialová  (OA), 580

17:00 18:00    Gymnastická průprava II. 9 – 11 let: Lucie Šrámová, Karolína Páralová (těl. Havlíčkova ul.), 580

17:00 – 18:00    Plavání I: J. A. Dostálek (bazén RK), 1500 Kč

17:30-18:30       Jumping-trampolínky na hudbu: Zuzana Uhrová, (zrcadlový sál Havlíčkova) 580 Kč

17:00 18:00    Gymnastická průprava III. 12 – 18 let:  Lucie Šrámová, Natálie Šrámová (těl. Havlíčkova.), 580

 

STŘEDA

14:00 – 15:00    Pohybové hry pro I. st. ZŠ: Bc. Ondřej Sitka (tělocvična Havlíčkova), 580 Kč

14:30 – 15:30    Atletika pro 1 – 3 tř. ZŠ: Jan A. Dostálek, Eliška Šafránková (Stadion), 580 Kč

15:00 17:00    Jezdectví od 10 let: Lenka Szotková (Jezdecký klub Doudleby n. O.), 1500,- Kč

15:30 16:30    Atletika 4. – 6. tř. ZŠ: Jan A. Dostálek, Eliška Šafránková (Stadion), 580

16:00 17:00    Mažorekty Safira I.:  Sandra Fialová, Radana Fialová (tělocvična ul. Havlíčkova), 750 Kč, věk 5 – 8 let

17:00 18:00    Mažorekty Safira II.:  Sandra Fialová, Radana Fialová (tělocvična ul. Havlíčkova), 750 Kč, 9 – 11 let

16:30 17:30    Orientační běh pro 1. – 4. tř. ZŠ: Mgr. P. Hladká, Iva Rybínová (Hala Jungmannova), 580

16:30 17:30    Orientační běh pro 5. – 9. tř. ZŠ: Ing. Viktor Hladký (Hala Jungmannova), 580

16:00 17:00    Cvičení rodiče s dětmi 3 – 6 let: Bc. Ondřej Sitls (tělocvična Havlíčkova ul.), 580

16:45 17:45    Taneční kroužek pro dívky 2. - 5. tř. ZŠ: Michaela Kubíčková, Jana Hovorková, (zrcadlový sál Havlíčkova 580

17:00 18:00    Střelba z NERF zbraní : Jan A. Dostálek, Richard Janša (Sokolovna), 580

17:30.- 18:30     Akrobatická a párová gymnastika: Bc. Ondřej Sitka (uč. Havlíčkova), 580 Kč

18:00 – 19:00    Lezení na umělé horolezecké stěně pro SŠ a dospělé: Mgr. Miroslav Sejkora (tělocvična Havlíčkova ul.), 70 Kč/lekce

 

ČTVRTEK

15:00 17:00    Jezdectví od 10 let: Lenka Szotková (Doudleby n. O.), 1500,- Kč

15:30 16:30    Badminton: Jan A. Dostálek (Sokolovna), 580

16:00 17:30    Judo: Štefan Trebatický, Blanka Peterová (Havlíčkova ul.), 580

16:00 17:00    Gymnastika a parkur pro kluky: Bc. Ondřej Sitka (tělocvična Havlíčkova), 580

16:00 – 17:30    Agility pro děti od 11 let, mládež a dospělé: Lucie Bočková (zahrada DDM), 60 Kč/ lekce

17:00 18:00    Gymnastika a parkur pro kluky: Bc. Ondřej Sitka (tělocvična Havlíčkova), 580

17:00 18:00    Horolezectví III. 6. – 9. třída ZŠ:  Mgr. Miroslav Sejkora (OA), 580

16:45 – 17:45    Atletika 7. – 9. tř. ZŠ: Jan A. Dostálek (Stadion), 580

 

PÁTEK

14:00 – 15:30    Softbal pro SŠ: Mgr. Miroslav Sejkora (tělocvična Havlíčkova ul.), 580 Kč

15:00 17:00    Jezdectví pro pokročilé: Mgr. Marie Gregorová (Farma Tutleky), 1 500

15:30 – 16:30    Fit balet pro předškoláky a první třídu ZŠ: Lucie Šrámová, Natálie Šrámová, 550 Kč (zrcadlový sál Havlíčkova ulice), 580 Kč

16:00 – 17:00    Stolní tenis: Josef Čermák (Sokolovna), 580 Kč

 

SOBOTA

Klub orientačního běhu: Mgr. Petra Hladká

Škola lyžování a snowboardingu 2021: Mgr. P. Hladká, Mgr. M. Sejkora, Bc. Ondřej Sitka, J. A. Dostálek, Kč, 3500 Kč (5 lekcí v lednu a únoru 2021)

 

Cena za 1 pololetí, pokud není uvedeno jinak.

 

 

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři