Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

02.03.2021 Omezení provozu DDM od 15. února 2021

Kvůli epidemiologické situaci se zakazuje osobní přítomnost dětí žáků a studentů a jiných účastníků v zájmovém vzdělávání. V DDM omezen provoz po dobu nouzového stavu (nyní od 15. 2. 2021 do 28.2.2021). Předpokládané otevření - až bude epidemiologická situace na PES3. Využijte naší nabídku ON LINE CVIČENÍ S DDM. Sledujte připravované venkovní aktivity v našem katastrálním území.  

02.03.2021 On line cvičení s DDM

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

SPORTOVNÍ VÝZVA – POHYBEM PROTI BLBÉ NÁLADĚ

Obr. článku

 

Ze všech stran se na nás valí informace, jak je momentální doba náročná na náš psychický stav a jak je potřeba se udržovat ve vnitřní pohodě a rovnováze. Jak ale na to? Zavřené máme všechny zájmové činnosti, tělocvičny, bazény, zimní stadiony a tak některým z nás nezbývá, než jen čekat s rukama v klíně, než zase vše otevřou. To ale může trvat ještě pěkně dlouhou dobu a mezitím naše těla čím dál tím víc oslabují a chřadnou. Je na čase se tomu postavit a něco začít dělat! Jestli se chcete udržet v kondici, nebo najít svoji ztracenou formu a být fyzicky připraveni na znovuotevření pohybových kroužků, přijměte naši sportovní výzvu na závěr letošního roku. Proč to přece odkládat až na novoroční předsevzetí, začít se musí hned! K naší výzvě můžete přidat obden kondiční běh venku – i přes sychravé podzimní počasí je pro nás pobyt venku na čerstvém vzduchu nenahraditelný. Komu by se cvičení zalíbilo a chtěl by po znovuotevření kroužků začít svoji kondičku cvičit organizovaně, rádi přivítáme nové zájemce na našem Kondičním tréninku (od 4. třídy) každé pondělí v čase 14:30 až 15:30. Těšíme se na vás!

Budeme rádi, když se s námi podělíte i o fotografie, jak se vám cvičení daří a jak se zlepšujete. Foto můžete zasílat na Dostalek.JA@gmail.com. Nejhezčí fotografie oceníme drobnou cenou! J

 

CVIČENÍ ZDE ke stažení

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři