15.11.2021 Filmový klub je pro nedostatek přihlášených ZRUŠEN

09.11.2021 Povídání o Ekvádoru ZRUŠENO kvůli nemoci!

18.10.2021 Víkend s parkurem

Víkend s parkurem

Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše, víkend plný zábavy, nových triků, posilování a zajímavých překážek, které budeme společně zdolávat.

Parkour kemp se bude konat od 23. do 24. října 2021 na Ekofarmě Bílý mrak v Šachově. Tato farma bude jako dělaná pro naše potřeby – přírodní překážky, dvůr, stodola i les, vše poslouží, jako ideální cvičiště parkouru, které si pak můžete napodobit i doma.  Díky rozdělení do dvou oddílů je náš Parkour kemp vhodný jak pro pokročilé akrobaty, tak i úplné začátečníky.

V ceně pobytu bude ubytování, strava a pitný režim a pedagogický a odborný dozor instruktorů Ondry a Tomáše. Ubytování i program bude probíhat na Ekofarmě Bílý mrak, kde se o naše pohodlí bude starat rodina Susových. Víkend je určen nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče, kteří po dobu tréninku mohou využít volného času k seznámení s areálem Ekofarmy, ekologického zemědělství, anebo využít času aktivně k procházkám, nebo projížďkám na kole.

Cena: 1600 Kč (dítě od 11 let), 1500 Kč (dítě do 11 let), 1600 Kč (dospělý)

Více informací na web stránkách DDM Kostelec nad Orlicí, hurdy10@seznam.cz

Informace k ubytování: www.bilymrak.cz, 603309592