Aktuálně

27.10.2020 Celostátní uzavření DDM 12.října - ?????

 
Více

11.08.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021

 
Více

13.08.2020 ROZVRH HODIN 2020/2021

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Víkend s parkourem je za námi!

obrázek článku

 
Třídenní akce nám začala v pátek. Děti se seznámily s ekofarmou Bílý mrak, kde celý program probíhal a hned jsme se mohli pustit do náročného programu. Nejdříve jsme si zahráli pár her, rozcvičili a zahřáli se a pak pokračovali skupinovou a párovou akrobacií v krásné společenské místnosti farmy. Ještě v podvečer jsme stihli základy parkouru a hlavně parkourovou dráhu postavenou na dvoře statku z nejrůznějších překážek a průlezek.
V sobotu dopoledne jsme trénovali pakrourové triky, jako preci...

Více

Naše první letošní jezdecké závody

obrázek článku

 
6. června jsme měli možnost vyrazit na naše první letošní závody a to do Čisté u Litomyšle. S oběma koňmi, Innes a Martym, jsme se zúčastnili dvou disciplín. Parkuru 40 cm na limitovaný čas a parkuru s překážkami do 70 cm. Nevedli jsme si vůbec špatně a domů jsme si odvezli tři mašle, jednu dokonce za krásné druhé místo. Závody jsme si moc užili a těšíme se na další.
Vanesa, Anička

...

Více

Divadlo Sněhurka

obrázek článku

Tak jsme se i přes všechny virové a jiné překážky rozhodli, že DIVADLO BUDE! Zváni jsou malí i velcí na premiéru autorské divadelní hry Sněhurka.

Vstupné dobrovolné.

Těší se na vás herečky z kroužku Dramaťák a vedoucí souboru Magdaléna Kynčlová.

PLAKÁT ZDE

 

Jumping video 2019/2020

obrázek článku

Dne 2. 6. se konala poslední lekce jumpingu, na kterou dorazilo šest účastníků. Namísto závěrečného vystoupení jsme se rozhodli, že natočíme hudební klip. Choreografii jsme tvořili všichni společně, pracovali jsme na ní od ledna. Přejeme příjemnou podívanou!

VIDEO KE ZHLÉDNUTÍ ZDE

 

Jarní orientační běh

obrázek článku

V době koronaviru, kdy musely být přerušeny společné tréninky, jsme zvolili individuální přístup k trénování. Každý týden byla pro naše účastníky orientačního běhu připravena v lese trať k procvičení běhu a mapování. Orienťáci si mohli kdykoliv během týdne individuálně v rámci rodiny trať proběhnout. Poděkovat chceme také Milanu a Martinovi Krejčím, kteří se také zapojili do kreslení tratí a roznášení lampionů a připravili tak několik krásných individuálních tréninků. Zpestřením byly 2 soutěže – po...

Více

Workshop lakrosu

obrázek článku

 
Ani déšť hráče lakrosu nezastaví! I přes nepřízeň počasí jsme se přizpůsobili a přesunuli se po chvíli do vnitřních prostor DDM. Kdo se zúčastnil, byl touto hrou doslova uchvácen a po vzájemné domluvě jsme se shodli, že si toto sportovní odpoledne hned za týden zopakujeme. S otevřením zájmového kroužku lakrosu od října to tedy vypadá nadějně. Workshop totiž dopadl na jedničku! Kdo má tedy zájem, může si přijít znovu vyzkoušet tento čtvrtek od 15:00 v DDM!
Dostálek Jan A.
FOTOGALERIE

...

Více

Vyhodnocení Soutěže v parkouru

obrázek článku

Všechny videa i fotografie byly velmi zajímavé a nakonec jsme jako vítěze jednotlivých kategorií vybrali:

 

Nejvtipnější parkourové video - Janě Samkové za skvělé akrobatické prvky od stojek a mostů až po přemety, které zakončila velmi vtipným přemetem stranou á la gaučové lehárko =)

Nejlepší akrobat - Danovi Zářeckému za opravdu stylovou fotku ve skoku

Nejoriginálnější využití zahrady - Matějovi Hladkému za super využití houpačky k přeskočení potoka

 

Od pondělí 8. 6. si můžete po emailové domluvě přijít pro ceny.

 

Všem účastníkům děkujeme za účast a budume se těšit na vaši přízeň i v říjnu.

 

S pozdravem 

Tomáš Hurdálek

 

Workshop jógy smíchu a žonglování

obrázek článku

Dne 2. 6. proběhl v DDM workshop jógy smíchu a žonglování. I za nepřízně počasí dorazili malí i velcí. Setkání jsme si moc užili, jak potvrdili sami účastníci: “Kdyby fungovala elektrárna na smích, tak bychom osvítili celý Kostelec!”, “Hodně se mi to líbilo, bylo to legrační!”, “Moc jsem si to užila, bylo to uvolňující.”...
Fotogalerie
...

Více

Literární soutěž zná vítěze

obrázek článku

V dubnu a květnu probíhala literární soutěž na téma \"Všude dobře, doma nejlépe\". Do soutěže se zapojilo pět účastníků a všechna literární dílka byla oceněna. Výherci dostali diplom a knížku, se kterou se rozhodně doma nudit nebudou. Ještě jednou moc děkujeme všem přispěvatelům!
VÝSLEDKY
Amálie Chang
Mia Slavíková
Klára Soukupová
Sofie Gebauerová
Anna Kynčlová
...

Více

Víkend s parkourem

obrázek článku

Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše.
Parkour kemp se bude konat od 26. do 28. června 2020 na Ekofarmě Bílý mrak v Šachově. Tato farma bude jako dělaná pro naše potřeby – přírodní překážky, balíky slámy, dvůr, stodola i les, vše poslouží, jako ideální cvičiště parkouru, které si pak můžete napodobit i doma.  Díky rozdělení do dvou oddílů je náš Parkour kemp vhodný jak pro pokročilé akrobat...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři