Aktuálně

09.10.2020 Celostátní uzavření DDM 12. - 25. října 2020

 
Více

11.08.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021

 
Více

13.08.2020 ROZVRH HODIN 2020/2021

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Střelecká liga DDM zná vítěze!

obrázek článku

Poslední trénink střeleckého kroužku byl ve znamení vyhlášení nejlepších střelců sezóny. Ta začala v říjnu a s vynucenou dvouměsíční pauzou končí právě teď v květnu. Nejvíce bodů za celou sezónu shromáždil v mladší kategorii Dalibor Černý a ve starší kategorii si zlatou medaili vystřílela Marika Suchomelová. Všichni kteří se zúčastnili letošní střelby si zaslouží uznání za velké zlepšení a někteří i pochvalu za skvělou docházku.
Výsledky střelecké ligy DDM
Mladší kategorie:  1. Dalibor Černý 2...

Více

Pobytový tábor v Hájemství zrušen

Minulý pátek se konečně mohla veřejnost seznámit s metodickým doporučením MŠMT pro pořádání zotavovacích akcí, které vzniklo ve spolupráci s MZ a hygienickými stanicemi. Do poslední chvíle jsme doufali, že jsme schopni letošní tábor uspořádat. Po seznámí se s dokumentem se však domníváme, že nastavená pravidla by nám znemožnila vytvořit pro Vaše děti takový letní zážitek, který by nepřipomínal návštěvu infekčního oddělení. Proto jsme se v posledních dnech, s těžkým srdcem, rozhodli letošní ročník tábora...

Více

Biatlonové závody na kroužku střelby

obrázek článku

Krásného slunečného odpoledne jsme si užívali s kroužkem střelby. Tentokrát jsme závodili v biatlonu bez lyží. V mladší kategorii si nejlépe vedl Dalibor Černý, v té starší pak zvítězil zkušený matador Michal Rapčák. Body ze soutěže byly přičteny do celoroční střelecké ligy, která bude vyhlášena již příští týden - na posledním kroužku letošního školního roku.
Výsledky stupně vítězů
Mladší kategorie: 1. Dalibor Černý
              &...

Více

NERF TÁBOR OBSAZEN!

K dnešnímu dni 18. 5. 2020 je již naplněna kapacita Nerf tábora.

Děkujeme za pochopení.

 

ČERVENCOVÉ TÁBORY BUDOU!

Prosíme proveďte úhradu červencových i srpnových táborů do 31. května 2020. Tábory v červenci i v srpnu se dle rozhodnutí vlády konat budou. Výjimkou jsou zahraniční, ty jsou zrušeny.

Děkujeme za pochopení

 

NOVÁ SEZÓNA V NOVÉM

obrázek článku

 
Do jezdeckého kroužku jsme od DDM získaly krásný Vánoční dárek – nové oplůtky pod překážky, překážkovou zeď a bazének. Během jarních měsíců překážky žily zimním spánkem, ale s příchodem sluníčka se již těšíme na jejich využití. Po přerušení kroužku vládním opatřením už můžeme trénovat naplno a tyto tréninkové překážky nám pomohou s přípravou do první oficiální skokové sezóny. Moc se na závody těšíme a děkujeme DDM Kostelec za úžasné překážky.
Vanesa, Anička, Káťa

...

Více

Částečné obnovení činnosti DDM od 11. května 2020

Za zvláštních hygienických podmínek budou probíhat některé zájmové útvary ve všech objektech našeho DDM (budova Pelclova 279, tělocvična a učebny Havlíčkova ul., Jezdecký kroužek Tutleky, Jezdecký kroužek Doudleby, Agility na zahradě DDM). Některé kroužky zůstanou zavřeny. Jednotliví vedoucí vás budou o otevření kroužku kontaktovat emailem nebo sms zprávou. Maximální počet účastníků v kroužku v učebnách je 15, u sportovních útvarů 100.
Podmínkou účasti na hodině je odevzdané podepsané čestné prohlášení...

Více

Zahraniční tábory zrušeny!

obrázek článku

Z důvodu celosvětové nákazy koronavirem, zrušeny zahraniční tábory DDM. (Rakousko -Schladming, Tábor u moře v Chorvatsku, Taneční tábor u moře v Bulharsku)

Děkujeme za pochopení

Kolektiv DDM

 

VÝROBA OCHRANNÝCH ŠTÍTŮ NA 3D TISKÁRNĚ

obrázek článku


Naše DDM se zapojilo do projektu na výrobu ochranných štítů pro zdravotníky, hasiče a další, kteří přijdou do přímého styku s nakaženými. Už půl roku naše DDM disponuje 3D tiskárnou, na které byly doposud tištěny součástky a různé doplňky pro výrobu železničních modelů v rámci kroužku železničních modelářů. Kroužek však musel být, jako všechny ostatní přerušen a 3D tiskárna našla jiné uplatnění. 3D tiskárna dokáže podle staženého modelu od českého vývojáře a výrobce 3D tiskáren Průši vyrobit čelenku...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři