Aktuálně

18.03.2019 VÍKEND S ATLETIKOU

 
Více

28.02.2019 DEN DĚTÍ V MIRAKULU

 
Více

31.01.2019 TÁBORY 2019

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Vánoční dílnička a výstava prací DDM v klubu seniorů

obrázek článku


Vánoční dílnička a výstava prací DDM v klubu seniorů V první adventní neděli 2. 12. se zaplnila klubovna  Klubu seniorů Pohoda výrobky šikovných rukou. Na výstavě jste mohli zhlédnout práce dětí i dospělých z keramických kroužků DDM Kamarád v Kostelci, ale hlavně polštáře, prostírání i deky šité technikou patchworku. Již druhým rokem působí v našem DDM  \"kroužek\" Patchworku pro zručné ženy,  kterých se v současné době schází již deset. Kdo jste na výstavu zavítali, mohli jste vidět  bar...

Více

Čerti v kosteleckém Seykorově parku

obrázek článku


Poslední den měsíce listopadu byl v Kostelci ve znamení čertovského rejdění.  Pro děti byly v Seykorově parku přichystány soutěže, na které dohlíželi nejen ukrutní služebníci pekla, ale i  křehcí andělé v bílém. Střelba z luku do Amorova srdce, brigáda v pekle, Andělské hádanky či čertovské skořápky, to je jen malý zlomek  z výběru stanovišť, která byla k dispozici. Kdo byl úspěšný a hodný, což ve výsledku byly všechny děti, došel si  pro nadílku k Mikulášovi. Kdo v...

Více

Šest nových sezón kosteleckého orientačního běhu.

obrázek článku


K poslednímu oddílovému závodu v roce 2018 se sešli kostelečtí orientační běžci, aby se rozloučili stylově s lese a s velmi úspěšnou sezónou. Kolem 50 odvážlivců se vydalo do lesa na hodinový závod s hromadným startem a volným pořadím kontrol, které byly navíc bodově ohodnoceny. Tento netradiční závod je malým zpestřením náročné sezóny, která je již šestá v pořadí. I za tak krátkou dobu se nám v Kostelci podařilo vytvořit silnou mládežnickou partu, která konkuruje v rámci Východočeskéh...

Více

Žákovský šachový turnaj

obrázek článku

Dne 5. listopadu se v DDM konal žákovský šachový turnaj, kterého se zúčastnilo 20 hráčů. Nejlepší hráči postupují do okresního kola.

Žáci nad 12 let:

1. místo Matěj Hladký

2. místo Daniel Jeřábek

3. místo Filip Fiala


Žáci do 12 let:

1. místo Vojtěch Janeček

2. místo Radovan Hladký

3. místo Kristýna Špačková

 

ORIENTAČNÍ BĚH 16. kolo

obrázek článku

16. kola závodů Východočeského poháru, které se konalo na Andrlově Chlumu dne 20. října se zúčastnilo 31 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí.

 

17. kola závodů Východočeského poháru, které se konalo v Újezdu u Chocně dne 27. října se zúčastnilo 29 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Poslední letošní závody VČP v orientačním běhu 3. listopadu se konaly v Holovousech. Za krásného podzimního počasí závodilo 25 našich členů. Nyní nás čeká zimní příprava v tělocvičně.

 

ORIENTAČNÍ BĚH 13 - 15. kolo

obrázek článku


13. kola závodů VČP, které se konalo 29. 9. v Šedivci u Žamberka, se zúčastnilo 22 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Na 3. místě se umístil Matěj Hladký v kategorii H12D.

14. kolo závodů VČP se konalo 6. 10. v Horní Brusnici a zúčastnilo se ho 18 členů OB DDM Kostelec nad Orlicí. Pěkná umístění vybojovali:
3. místo RADOVAN HLADKÝ v kategorii H10C
3. místo MATĚJ HLADKÝ v kategorii H12D
4. místo LINDA HAMMOVÁ v kategorii D12C

15. kolo závodů VČP po...

Více

ORIENTAČNÍ BĚH 12. kolo

obrázek článku


Podzimní závodní sezóna v orientačním běhu je pro naše závodníky opět úspěšná. Ve 12. kole závodů Východočeského poháru dne 22. 9. 2018 v Krkonoších v Herlíkovicích závodilo 19 kosteleckých závodníků. Na stupních vítězů se umístili:
3. místo LINDA HAMMOVÁ v kategorii D12C
2. místo ONDŘEJ BAŠE
...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři