Aktuálně

04.01.2019 Maškarní karneval 2019


Více

03.01.2019 Pololetní prázdniny


Více

31.12.2018 Silvestrovský běh VÝSLEDKY

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Mažoretková přípravka na soutěži v Dobrušce

obrázek článku


Letos poprvé jsme se vydali s naší mažoretkovou přípravkou do Dobrušky na soutěž tanečních skupin Dobrušské sluníčko. Soutěž probíhala v několika věkových kategoriích a různých stylech tance. Naše přípravka opět nezklamala a zúčastnily se téměř všechny děti. Konkurence v mažoretkách byla veliká, řekli bychom, že téměř až profesionální. I tak si holky v čele s Filipem vytančili 3. místo za pompony a 4. místo za hůlku, dostali diplomy a krabici čokolád. Tímto jsme naši soutěžní sezonu uzavřeli a teď už se těšíme jen n...

Více

Kroužek horolezení ve skalách

obrázek článku


Dne 10. května se vydali děti z kroužku Horolezectví, který probíhá na umělé horolezecké stěně v tělocvičně Obchodní Akademie, vyzkoušet natrénované dovednosti na opravdovou skálu. Na skály jsme vyjeli do krásného lezeckého terénu mezi Mladkovem a Lichkovem, kde jsme zdolávali skály různých obtížností.
Miroslav Sejkora
...

Více

„O pohár města Kostelce nad Orlicí“ vyhrál Jakub Pírko

obrázek článku


„O pohár města Kostelce nad Orlicí“ vyhrál Jakub Pírko
V neděli 3. června proběhl již 22. ročník žákovského šachového turnaje o pohár města Kostelce nad Orlicí. Startovalo sice jen 8 dětí, ale 7 kol každé s každým urputně bojovalo o pohár, který si nakonec odvezl nejstarší hráč Jakub Pírko z DDM Třebechovice pod Orebem. O půl bodu za ním dokončil turnaj Martin Vajsar z TJ Hronov. Bronzovou medaili získal Vojta Janeček z kostelecké omladiny, kterou trénuje pan ing. Hadač.
Zkrátka nepřišli ani ostatní malí šachi...

Více

Jubilejní „Májový turnaj v bleskovém šachu“ v Kostelci nad Orlicí vyhrál Daniel Kožúšek

obrázek článku


V neděli 13. května 2018 proběhl již 25. ročník Májového turnaje v bleskovém šachu, hrálo se v DDM v Kostelci nad Orlicí. Na začátku turnaje, do kterého se tentokrát vzorně předem přihlásilo 14 šachistů, jsme přivítali milou návštěvu, podívat se přišel zakladatel turnaje pan ing. Jaroslav Labík, který mi v rozhovoru potvrdil, že pořádání turnaje nebylo za celé čtvrtstoletí vynecháno!
Loňské prvenství obhájil Daniel Kožúšek z Pandy Rychnov nad Kněžnou. Dovolil jen jedinou remízu mému bratránkovi Honzovi Gabrielovi z Š...

Více

Stezka odvahy

obrázek článku


I přes prvotní nepřízeň počasí se ti odvážnější vydali páteční noc na skutečnou stezku odvahy. Účastníky čekala na jejich cestě mnohá strašidla jako jezinky, pavoučnice, bílá paní či hlavní postava ze známého hororu Saw. Kdo splnil všechny úkoly a došel až do cíle, čekal na něj od moudrého starce pamětní list a část pokladu z tajemné truhly. Kdo si chce prohlédnout fotografie z akce, najde je na našem webu či facebooku. Jejich autor je vedoucí fotografického kroužku pan Ing. Zdeněk Fabiánek.
...

Více

Gladiátor 2018 - Celkové výsledky

obrázek článku

Celkové výsledky ke stažení: ZDE

 

PROGRAMOVÁNÍ podporuje ŠKODA AUTO

obrázek článku

Díky finanční podpoře ŠKODY AUTO se do kroužku Programování zakoupily programovatelné stavebnice lego robotů. Programování se tak zpestřilo o další zajímavou aktivitu.

 

Závody v OB - 2. kolo VČP Zdobín 7. 4. 2018

obrázek článku

 

Na stupních vítězů se umístili:
2. místo Ondřej Baše H14D
3. místo Ema Bašová D10N

 

ZÁVODY VE SLALOMU, 3 - 4. 2. 2018, ŠERLIŠSKÝ MLÝN

obrázek článkuNa stupních vítězů se umístili:  
Lyžařky starší:                 1. místo Kateřina Štěpánková
                                             2. místo Denisa Hamerská
          ...

Více

ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2018

obrázek článkuŠkola lyžování a snowboardingu je pro letošní rok opět u konce. Pět lednových a únorových víkendů na horách uteklo jako voda. V letošním roce se s DDM na hory vypravilo 62 dětí, takže se jezdilo v sobotu i v neděli. Děti byly bezva, věřím, že se jim na horách líbilo. Na čas strávený sportem na čerstvém vzduchu budou jistě všechny rády vzpomínat. Děkuji prima instruktorům, kteří se dětem s trpělivostí věnovali.
 
Tak zase za rok:  ŠKOLE LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU SKOL!
\r...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři