Aktuálně

09.10.2020 Celostátní uzavření DDM 12. - 25. října 2020

 
Více

11.08.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021

 
Více

13.08.2020 ROZVRH HODIN 2020/2021

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

ARBORETUM V DDM

obrázek článku


Po přestěhování DDM do areálu v Pelclově ulici jsme se rozhodli využít krás tohoto místa a od prázdnin s námi budete moci objevovat netradiční dřeviny, které zdobí okolí této budovy. Vytvoříme mini arboretum (sbírka živých dřevin), kde bychom vás rádi seznámili s názvy a zajímavými informacemi o stromech, které nás tu obklopují. Například tento buk lesní nachový měří 27 m a má neuvěřitelných téměř 5 m na obvod. Těšíme se až jeho majestátní koruna bude tvořit přirozený stín a místo k odpočinku na naši...

Více

VÝUKA ANGLIČTINY ONLINE

obrázek článku


Nucená karanténa je v určitých ohledech nepříjemná záležitost. Rozhodli jsme se proto nabídnout pokračování v kroužku AJ pro dospělé v online podobě. Výuka probíhá pravidelně každý týden pomocí online video konference a všichni společně se snažíme najít cestu, jak efektivně využít příležitosti dnešních technologií a zároveň, jak s nimi co nejméně bojovat. Výuka je založena na větším samostudiu účastníků a přípravě během týdne na čtvrteční online povídání.
Touto cestou bych chtěl ocenit vše...

Více

PŘEDNÁŠKA O ČÍNĚ

obrázek článku


Před měsícem proběhla přednáška Ing. Zdeňka Fabiánka a jeho dcery Mgr. Terezy Fabiánkové, kterou navštívilo bezmála 40 zájemců o jeho vyprávění z putování po Číně. Tereza velice pěkně vyprávěla o svém ročním působení, práci učitelky anglického jazyka na čínské univerzitě a netradiční zážitky z poznávání místních obyvatel a z cestování. Prezentace s fotkami, příběhy a zajímavá debata po přednášce přítomné velmi nadchla. Na podzim se můžete opět těšit na zajímavé cestovatelské promítání o ročním pobytu...

Více

O zlatý štětec 2020 VÝSLEDKY

obrázek článku

Děkujeme všem účastníkům za zaslané výtvarné práce. Moc se nám všechny líbily a opět bylo velice těžké rozhodnout, které jsou nejzdařilejší. Na výherce čekají odměny ve formě výtvarných potřeb, které budou k vyzvednutí na vernisáži výstavy. Ta proběhne po ukončení nouzového stavu v DDM.
Kategorie:
6 - 10 let 1. místo: Alžběta Rojková, 8 let 2. místo: Pavla Pešková, 6let 3. místo: Lukáš Černý, 7 let; Adélka Čechová, 7 let   11 - 14 let 1. místo: Pavel Chadraba, 14 let\r\...

Více

KANCELÁŘ V PROVOZU PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ

obrázek článku

Kancelář DDM je v provozu až do odvolání pouze po telefonické domluvě s pí. Janou Kameníkovou. Vyřízení potvrzení o zaplacení kroužků, osobní dotazy apod. pouze na kontaktním telefonu: 773 771 163.

Děkujeme za pochopení

 

KROUŽKY DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY!

obrázek článku

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví se zakazuje s účinností od 11. března 2020 osobní přítomnost žáků ve školách a školských zařízeních. Toto opatření je jedním z důležitých předpokladů zamezení šíření onemocnění COVID-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2 na území České republiky.

Děkujeme za pochopení

VYJÁDŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ZDE

 

Velikonoční prázdniny

obrázek článku


VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
9.4. (čtvrtek) 8:30 – 15:00    VELIKONOČNÍ ŠACHOVÝ TURNAJ
Zveme žáky ZŠ a SŠ na šachový turnaj. S sebou: přezůvky, svačinu a pití.  Cena: ZŠ 30 Kč, SŠ 50 Kč. Vedoucí akce: Ing. Pavel Hadač, přihlášky do 6. 4. na email pavel.hadac@centrum.cz, tel. 731880064.
 

 
9. 4. (čtvrtek)             LASER GAME A ČOKOLÁDOVNA V HK
Pojeďte s námi na akční laser game zážitek oslazen...

Více

Přednáška - Jižní Amerika

obrázek článku

Před měsícem proběhla přednáška Ondry Sitky, kterou navštívilo bezmála 30 zájemců o jeho vyprávění z putování po Jižní Americe. Prezentace s fotkami, příbehy a hlavně i zajímavá debata po přednášce přítomné velmi nadchnula. No a teď už se můžeme těšit na další vypráprávění kosteleckého fotografa Zdeňka Fabiánka, který bude povídat o Číně!

 

Karneval - Šašci počmáraní

obrázek článku

V neděli 23. 2. jsme si naplno užili karneval pro děti pořádaný naším DDM. Byly to 3 hodiny plné vystoupení (mažoretky, parkour, akrobat. gymnastika), tancování a nejrůznějších aktivit pro děti. Rádi bychom poděkovali hlavně rodičům a dětem, kteří si s námi přišli užít trochu legrace i navzdory nepřízně počasí, ale také všem pomáhajícím šaškům!
Doufáme, že vám zůstanou hezké vzpomínky a budeme se brzy těšit na čarodějnickou zábavu, která už se také blíží 
...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři