Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

07.01.2021 Uzavření DDM od 12. prosince 2020

 DDM uzavřeno po dobu nouzového stavu (nouzový stav nyní do 22. ledna 2021). Předpokládané otevření - až bude epidemiologická situace na PES3.

06.11.2020 Škola lyžování a snowboardingu 2021 NAPLNĚNA!

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Články

Literární soutěž zná vítěze

obrázek článku

V dubnu a květnu probíhala literární soutěž na téma \"Všude dobře, doma nejlépe\". Do soutěže se zapojilo pět účastníků a všechna literární dílka byla oceněna. Výherci dostali diplom a knížku, se kterou se rozhodně doma nudit nebudou. Ještě jednou moc děkujeme všem přispěvatelům!
VÝSLEDKY
Amálie Chang
Mia Slavíková
Klára Soukupová
Sofie Gebauerová
Anna Kynčlová
...

Více

Víkend s parkourem

obrázek článku

Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše.
Parkour kemp se bude konat od 26. do 28. června 2020 na Ekofarmě Bílý mrak v Šachově. Tato farma bude jako dělaná pro naše potřeby – přírodní překážky, balíky slámy, dvůr, stodola i les, vše poslouží, jako ideální cvičiště parkouru, které si pak můžete napodobit i doma.  Díky rozdělení do dvou oddílů je náš Parkour kemp vhodný jak pro pokročilé akrobat...

Více

Střelecká liga DDM zná vítěze!

obrázek článku

Poslední trénink střeleckého kroužku byl ve znamení vyhlášení nejlepších střelců sezóny. Ta začala v říjnu a s vynucenou dvouměsíční pauzou končí právě teď v květnu. Nejvíce bodů za celou sezónu shromáždil v mladší kategorii Dalibor Černý a ve starší kategorii si zlatou medaili vystřílela Marika Suchomelová. Všichni kteří se zúčastnili letošní střelby si zaslouží uznání za velké zlepšení a někteří i pochvalu za skvělou docházku.
Výsledky střelecké ligy DDM
Mladší kategorie:  1. Dalibor Černý 2...

Více

Pobytový tábor v Hájemství zrušen

Minulý pátek se konečně mohla veřejnost seznámit s metodickým doporučením MŠMT pro pořádání zotavovacích akcí, které vzniklo ve spolupráci s MZ a hygienickými stanicemi. Do poslední chvíle jsme doufali, že jsme schopni letošní tábor uspořádat. Po seznámí se s dokumentem se však domníváme, že nastavená pravidla by nám znemožnila vytvořit pro Vaše děti takový letní zážitek, který by nepřipomínal návštěvu infekčního oddělení. Proto jsme se v posledních dnech, s těžkým srdcem, rozhodli letošní ročník tábora...

Více

Biatlonové závody na kroužku střelby

obrázek článku

Krásného slunečného odpoledne jsme si užívali s kroužkem střelby. Tentokrát jsme závodili v biatlonu bez lyží. V mladší kategorii si nejlépe vedl Dalibor Černý, v té starší pak zvítězil zkušený matador Michal Rapčák. Body ze soutěže byly přičteny do celoroční střelecké ligy, která bude vyhlášena již příští týden - na posledním kroužku letošního školního roku.
Výsledky stupně vítězů
Mladší kategorie: 1. Dalibor Černý
              &...

Více

NERF TÁBOR OBSAZEN!

K dnešnímu dni 18. 5. 2020 je již naplněna kapacita Nerf tábora.

Děkujeme za pochopení.

 

ČERVENCOVÉ TÁBORY BUDOU!

Prosíme proveďte úhradu červencových i srpnových táborů do 31. května 2020. Tábory v červenci i v srpnu se dle rozhodnutí vlády konat budou. Výjimkou jsou zahraniční, ty jsou zrušeny.

Děkujeme za pochopení

 

NOVÁ SEZÓNA V NOVÉM

obrázek článku

 
Do jezdeckého kroužku jsme od DDM získaly krásný Vánoční dárek – nové oplůtky pod překážky, překážkovou zeď a bazének. Během jarních měsíců překážky žily zimním spánkem, ale s příchodem sluníčka se již těšíme na jejich využití. Po přerušení kroužku vládním opatřením už můžeme trénovat naplno a tyto tréninkové překážky nám pomohou s přípravou do první oficiální skokové sezóny. Moc se na závody těšíme a děkujeme DDM Kostelec za úžasné překážky.
Vanesa, Anička, Káťa

...

Více

Částečné obnovení činnosti DDM od 11. května 2020

Za zvláštních hygienických podmínek budou probíhat některé zájmové útvary ve všech objektech našeho DDM (budova Pelclova 279, tělocvična a učebny Havlíčkova ul., Jezdecký kroužek Tutleky, Jezdecký kroužek Doudleby, Agility na zahradě DDM). Některé kroužky zůstanou zavřeny. Jednotliví vedoucí vás budou o otevření kroužku kontaktovat emailem nebo sms zprávou. Maximální počet účastníků v kroužku v učebnách je 15, u sportovních útvarů 100.
Podmínkou účasti na hodině je odevzdané podepsané čestné prohlášení...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři