Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

15.04.2021 Omezení provozu DDM od 12. dubna 2021

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních a 1. fázi rozvolnění umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání nově od 12. 4. 2021 pro Dům dětí a mládeže pouze na individuálních konzultacích (jeden žák a jeden pedagogický pracovník) a na individuální prezenční výuce.  

01.04.2021 On line cvičení s DDM

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Pozvánky na akce

VELIKONOČNÍ HLEDÁNÍ ZAJÍCŮ

obrázek článku

Každý den od pondělí 29. března až do velikonočního pondělí budou ukryti 3 velikonoční zajíci v prostoru 3 metry vpravo, nebo vlevo od cyklostezky do Častolovic. Začátek hledání na cyklostezce od Vodárny u vlakové zastávky Kostelec, konec u častolovického vlakového přejezdu, kde je posezení.

Přejeme vám veselé velikonoční hledání. :-)

LETÁK zde

 

Výtvarná soutěž - KRASLICE

obrázek článku

Velikonoční výtvarná soutěž o nejkrásnější kraslici.

Prázdný obrys si můžete stáhnout na stránkách DDM, nebo vzít z eurofólie, která bude připevněna na bránu areálu DDM. Nejpovedenější kraslice oceníme a vystavíme na vývěsku DDM pod náměstím. Své výtvory vhoďte do poštovní schránky DDM na bráně.

Těšíme se na Vaše výtvory :-)

LETÁČEK zde

PRÁZDNÝ OBRYS zde

 

Výtvarná soutěž - ZAJÍC

obrázek článku

Velikonoční výtvarná soutěž o nejkrásnějšího velikonočního zajíčka.

Prázdný obrys si můžete stáhnout na stránkách DDM, nebo vzít z eurofólie, která bude připevněna na bránu areálu DDM. Nejpovedenější zajíčky oceníme a vystavíme na vývěsku DDM pod náměstím. Své výtvory vhoďte do poštovní schránky DDM na bráně.

Těšíme se na Vaše výtvory. :-)

LETÁČEK zde

PRÁZDNÝ OBRYS

 

On-line cvičení s DDM

obrázek článku

V této epidemiologické době, kdy se nemůžeme shledávat na kroužcích, jsme pro vás připravili alternativu. Každé pondělí a středu od 16 - 17 hodin probíhá on-line trénink, ke kterému se můžete připojit prostřednictvím zaslaného odkazu. O poslání odkazu mohou požádat emailem na ddmkostelec@email.cz všichni účastníci, kteří do DDM zaslali na začátku školního roku přihlášku na jakýkoliv kroužek pořádaný DDM.

LETÁČEK zde

 

Putování s QR kódy po Kostelci

obrázek článku

Zveme vás na putování po Kostelci dle mapky, kde můžete najít 10 letáku s QR kódem, pod kterým si v své mobilní aplikaci budete moci přečíst zajímavé informace o městě a odpovídat na rozluštěné otázky do tajenky. Součástí letáku bude mapa umístění všech deseti míst.

Pokud se vám podaří vyluštit tajenku, pošlete nám její znění na emailovou adresu: ddmkostelec@email.cz

letáček

QR MAPA ke stažení

TAJENKA ke stažení

 

VALENTÝNSKÝ ALTÁN

obrázek článku

 
Nemáte nikoho, komu by jste věnovali svou valentýnku? Hledáte kamaráda/ku, partnera/ku?
V Seykorově parku pro vás bude připraven altán plný zavěšených srdíček, do kterých můžete napsat svůj seznamovací profil. Do růžových srdíček může psát mládež, červená jsou určená pro dospělé.
VALENTÝNSKÝ ALTÁN BUDE PŘIPRAVEN 14. 2. 2021 VE 14:00. Valentýnská zavěšená srdce budou zdobit altán do konce února.
LETÁK zde
 

 
 
...

Více

Karnevalová maska

obrázek článku

 
Nejkratší měsíc v roce je vždy plný plesů a karnevalů. Letos tomu bohužel tak není, ale my jsme si pro vás připravili tématickou soutěž o nejlepší zvířecí karnevalovou škrabošku. Prázdný obrys si můžete stáhnout z odkazu níže, nebo vzít z eurofólie, která je připevněna na bránu areálu DDM. Vybrat si můžete zde dvou motivů. Nejhezčí masky oceníme a vystavíme na vývěsku DDM pod náměstím. Své vytvořené škrabošky odevzdávejte zpět do schránky DDM na bráně.
LETÁČEK ZDE
MASKA 1
...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři