26.05.2020 ČERVNOVÉ WORKSHOPY

Pravidla soutěže:

● Věk účastníků: 5 - 16 let

● Uzávěrka soutěže: 20. 5. 2020

● Video/foto: zachyťte, jakým způsobem děláte parkour, nebo nějakou z akrobatických disciplín doma, na zahradě, nebo před domem.

● Video vložte na úschovnu (fotografii zašlete rovnou na email) a nejpozději do 20. května odešlete odkaz společně se základními údaji (jméno, příjmení a datum narození) na e-mail: hurdy10@seznam.cz Do předmětu e-mailu napište slovo SOUTĚŽ.

● Do videa klidně zapojte i své rodiče, nebo sourozence

● Při tvorbě videa dbejte na svoji bezpečnost a držte se zásad parkouru (žádné vandalství = co doma rozbijete, to také spravíte ;-) )

● Vyhodnocení: Nejvtipnější parkourové video a Nejoriginálnější využití domácnosti/zahrady pro parkour

● Vítězové dostanou hodnotné sportovní ceny a jejich výkony budou prezentovány na webu a facebooku DDM.

Plakát ZDE

Pravidla a propozice ZDE