Nerf camp 6.0

19.08.2023

Šestý prázdninový turnaj o nejcennější Nerf trofej je minulostí. Slavný Johnson cup letos s historicky nejmenším rozdílem dvou bodů vyhrálo družstvo Golden dragons a žlutá trička tak obhájila titul z minulého léta. Zlatou trofej tak doslova na poslední chvíli vyrvali z rukou ve finálové bitvě červenému družstvu Bobrů, které vedlo bodování prakticky celou dobu od úterního dopoledne. Třetí skončilo zelené družsvo Shreků pod vedením zkušeného bojovníka Petra Víta a těsně pod stupni vítězů skončilo družstvo v modrém s názvem Tuňáci.
Každý den nás čekala jiná aktivita a jiné prostředí. Pondělí jsme trávili v prostředí Seykorova parku, v úterý jeli na vojenskou pevnost Březinka, kde jsme se mimojiné na Jiráskově chatě setkali i s nejvyšším velitelem ozbrojených sil ČR panem prezidentem Petrem Pavlem, ve středu jsme zavítali do hradeckého parku Na Větvi a nedalekého airsoftového hřiště, ve čtvrtek jsme stříleli na nově vybudovaném hřišti v Rychnově, které je nerfu jak šité na míru a odpoledne se pak přesunuli na jednodenní přespávačku v divokém terénu osady Benátek. Na závěrečném vyhlášení jsme věcnými cenami ocenili nejlepší bojovníky tábora, týmu, ceny fair play a všichni ostatní si odnesli menší zbraně též. Týden utekl jako voda a všichni jsme naplněni novými zážitky, zdravě unaveni a jistě budeme dlouho vzpomínat..

Dostálek J.A.

FOTOGALERIE na webu DDM