Sára Turynková reprezentovala náš oddíl na MČR štafet.

Sára Turynková reprezentovala náš oddíl na MČR štafet.

Sára Turynková reprezentovala náš oddíl na MČR štafet.

27.11.2023

Že se atletika dělá za každého počasí, si dnes naše Sára opět zkusila na vlastní kůži v mrazivém dopoledni na trati 1000 m v Dříteči. Gratulujeme, že to v dnešních podmínkách zvládla skvěle a děkujeme jí za další letošní reprezentaci na republikové úrovni.

Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.