Aktuálně

02.05.2022 Den dětí v Baldově světě


Více

02.05.2022 Zakončení kroužků


Více

20.04.2022 Zumba maraton


Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Čarodějnice s DDM

obrázek článku

Den před Filipojakubskou nocí se slétli všechny čarodějnice a čarodějové na rej v areálu městského stadionu. O bohatý program se postaraly dvě představení Párové akrobatiky a Králičího hopu, stanoviště se soutěžemi a volba nejhezčích masek čarodějnického večera. Po soutěžích se vydal průvod společně s kapelou na náměstí, kde se u Rabštejna ozdobila tradiční májka. Skvělé odpoledne bylo zakončeno zapálením slavnostního ohně s čarodějnicí na něm. Akce se vydařila nejen díky perfektnímu počasí, ale i skvělé organizaci ze strany bistra F-klubu, externím pomocníkům DDM a také díky velkému množství návštěvníků, kteří dorazili a příjemně se bavili.

Kolektiv DDM

 

 

Čarodějnice s DDM (Fotogalerie)

Autor fotografií: Ing. Zdeněk Fabiánek, Viktorie Skalická

Více

Atletický oddíl poprvé na závodech

obrázek článku

Ve čtvrtek 21. dubna čekal atletický oddíl v Kostelci historicky první závod v Krajském přeboru žáků. Osmičlenný tým se vydal do Hradce Králové, kde se konalo 1. kolo letošní sezóny. Vzhledem k zatím menšímu počtu členů jsme nezávodili v soutěži družstev, ale pouze jednotlivců. Každý s atletů si tak mohl vybrat dvě disciplíny ve kterých mohl soutěžit. V prvních závodech jsme si dali jasné cíle. Zjistit jak to na závodech chodí, jaká je naše úroveň ve srovnání s konkurencí, která má mnohem častější a delší tréninky a neskončit po...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři