Aktuálně

06.01.2020 Pololetní prázdniny

 
Více

02.01.2020 Silvestrovský běh 2019 - výsledky

 
Více

12.11.2019 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Vánoční badmintonový turnaj

obrázek článku

Ve čtvrtek 19. 12. se během posledního letošního tréninku konal Vánoční turnaj. V tabulce si zahrál každý s každým. Na stupních vítězů se umístili zlatý Šimon Podstavek, stříbrná Terka Lipenská a bronzová Anička Bělková. Všichni zúčastnění si ale zaslouží pochvalu za předvedenou hru a zlepšení, které zaznamenali od začátku šklolního roku.

Dostálek J.A.

FOTOGALERIE zde

 

Sporťáčkova překážková dráha

obrázek článku

V úterý 17. 12. 2019 jsme na Sporťáčku porovnali hbitost a sílu na překážkové opičí dráze. Velice vyrovnané výkony byly odměněny diplomy a drobnou sladkostí. Nejrychleji zvládl dráhu Dan Meliš, na druhém místě David Yasar a poslední stupínek vítězů vybojoval Jirka Hynek. K pěknému závodu chyběla jen vyšší účast, jelikož polovina dětí se nemohla zúčastnit z důvodu školních besídek. Tak snad příště v plném počtu.

Dostálek J.A.

 

Vánoční střelecké závody

obrázek článku

V pondělí 16. 12. se konaly v DDM již tradiční střelecké závody. Soutěžilo se ve dvou věkových kategoriích o medaile a pamětní diplomy. Mezi mladšími střelci byl vidět skvělý souboj o první místo, které nakonec získal Vojta Karkoš - letošní novic. Mezi staršími to bylo snad ještě vyrovnanější. O pouhý jeden bod zvítězil dlouholetý zkušený střelec Michal Rapčák, na těsném druhém místě se za ním umístila Marika Suchomelová.
Mladší kategorie: 1. místo: Vojtěch Karkoš
        &...

Více

Vánoční kondiční závody

obrázek článku

Poslední setkání kondičního tréninku před Vánoci, byl ve znamení tématických závodů. Na mladé sportovce čekali disciplíny stavění sněhuláka s medicinbaly, běh s kaprem do kádě, skoky mezi Vánočními ozdobami, pletení sváteční vánočky, válení těsta a nasazení špičky na stromek. Všichni si vzájemné soutěže o co nejlepší výkony užili a nikdo neodešel s prázdnou. Nejlepší tři obdrželi medaile.
1. místo: Martin Krejčí
2. místo: Kristýna Špačková
3. místo: Petr Vít

Dostálek J.A.

FOTOGALERIE zde

 

Táborové léto 2020


TÁBOROVÉ LÉTO 2020 ke stažení zde
Projekt sleva 300Kč/ dítě.
Pokud oba rodiče (otec dítěte a matka dítěte) dodají tiskopisy, mají slevu 300 Kč na dítě/příměstský tábor.
OSVČ vyplní formulář Potvrzení podpořené osoby o vazbě na trh práce.
Zaměstnanci vyplní Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce, oddíl A.
Pokud rodiče obě potvrzení dodali v r. 2018, nebo v r. 2019 a nezměnili zaměstnavatele, stačí přinést podepsané \"Čestné prohlášení\".
\...

Více

VÁNOČNÍ DÍLNIČKA A VÝSTAVA PATCHWORKU V KLUBU SENIORŮ

obrázek článku

Stalo se již tradicí, že součástí Vánoční uličky je tvořivá dílnička pro děti v Klubu seniorů Pohoda. V první adventní neděli 1. 12. se znovu zaplnila klubovna dětmi, které v doprovodu svých rodičů přišly vyzkoušet svoji zručnost a vyrobit si tradiční vánoční dekorace. Takový ježek - jablíčko zdobené zelenými větvičkami a na párátku napíchané bonbony, rozinky, hrášek nebo fazole - byl zkouškou trpělivosti. Zvládli ho ale všichni, od předškoláků, po starší kluky a děvčata. Vyrobili si plovoucí svíčku z ořechové...

Více

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři