Aktuálně

16.12.2020 TÁBOROVÉ LÉTO 2021

 
Více

02.03.2021 Omezení provozu DDM od 15. února 2021

Kvůli epidemiologické situaci se zakazuje osobní přítomnost dětí žáků a studentů a jiných účastníků v zájmovém vzdělávání. V DDM omezen provoz po dobu nouzového stavu (nyní od 15. 2. 2021 do 28.2.2021). Předpokládané otevření - až bude epidemiologická situace na PES3. Využijte naší nabídku ON LINE CVIČENÍ S DDM. Sledujte připravované venkovní aktivity v našem katastrálním území.  

02.03.2021 On line cvičení s DDM

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

TÁBOROVÉ LÉTO 2021


TÁBOROVÉ LÉTO 2021 - SEZNAM TÁBORU zde Projekt sleva 500Kč/ dítě.
Pokud oba rodiče (otec dítěte a matka dítěte) dodají tiskopisy, mají slevu 500 Kč na dítě/příměstský tábor.
OSVČ vyplní formulář Potvrzení podpořené osoby o vazbě na trh práce.
Zaměstnanci vyplní Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce, oddíl A.
Sleva se netýká POBYTOVÝCH TÁBORŮ.
Potvrzení pro zaměstnané na hlavní pracovní poměr (sleva 500 Kč na dítě) - NUTNÉ DODAT JI...

Více

OTEVŘENÍ KROUŽKŮ ZRUŠENO!

obrázek článku

AKTUALIZACE 11.12. 2020 17:00

Z nařízení starosty města Kostelec nad Orlicí se nepovoluje původní záměr otevřít kroužky od 14. 12. 2020 po dobu nouzového stavu. Důvodem uzavření je epidemiologická situace, která se v okrese Rychnov nad Kněžnou nachází v pátém nejrizikovějším stupni dle stupnice PES.

Platby za první pololetí budou automaticky převedeny na druhé pololetí. Pokud se chcete na druhé pololetí z kroužku odhlásit a peníze vrátit, prosím oznamte to vedoucímu kroužku a paní Janě Kameníkové (mobil 773 771 163), která bude vyřizovat vratky.

DDM Kostelec n. Orl.

ROZHODNUTÍ STAROSTY MĚSTA zde

 

PLATBY Lyžařský kurz

obrázek článku

Informace pro přihlášené účastníky Lyžařských a snowboardových kurzů. Kurzovné můžete zaslat na účet DDM. V případě nepovolení vládou, peníze se vrátí v plné výši dle počtu lekcí.

DDM Kostelec n. Orl.

 

Čertovská stezka

obrázek článku

 
Každý, kdo si nechtěl nechat ujít setkání se svatým Mikulášem a předem se zaregistroval, rozhodně v sobotní odpoledne nelitoval. Při příchodu ke splavu účastníky přivítaly stánky s občerstvením s dostatečným rozestupem a na protilehlé louce vstup na čertovskou stezku. Ta byla plná úkolů s nezbednými čerty, zakončená pekelnou váhou, u které seděl strašidelně vypadající, ale spravedlivý Lucifer. Kdo neměl na svědomí za letošní rok hodně hříchů a splnil u předcházejících čertů všechny úkoly, mohl se z&...

Více

Na čertovské stezce (Fotogalerie)

Autor fotogalerie: Ing. Zdeněk Fabiánek

Více

Vánoční procházka s DDM

obrázek článku

Připravili jsme pro vás pěší (běžeckou) trasu se čtyřmi stanovišti v populárních pěších lokalitách Kostelce nad Orlicí (Zámecký park, okolí nad splavem...). Najdete-li jedno stanoviště, odkáže vás na ta další. Na každém z těchto vycházkových míst najdete mapu a dvě otázky s vánoční tématikou. Správným zodpovězením na všech osm otázek a zasláním fotografie z místa, které se vám nejvíce líbilo, vám z fotografie vyrobíme placku a doručíme na vaši adresu. Správné odpovědi, fotografii a vaši adresu pošlete na e-mail: ddmkostelec@email.cz

Příjemnou procházku :-)

 

POSTŘEHOVÁ TRASA SE STRAŠIDLY

obrázek článku

Přijměte pozvání na naši připravenou postřehovou trasu se strašidly. Stáhněte si z našich webových stránek plánek s přihláškou, ve které zakroužkujete strašidla, která jste na trase potkali. Správně vyplněné startovní kartičky vrácené do naší poštovní schránky na bráně DDM, budou odměněny. Soutěž probíhá celý měsíc od 11. 11. do 11. 12. 2020.
PS. Trasa začíná na Erbence :-)
Přihláška s plánkem zde
PLAKÁT zde
...

Více

JEZDECTVÍ

obrázek článku

 
Jezdectví je oblíbeným kroužkem DDM, do kterého se v letošním školním roce 2020/2021 přihlásilo 20 účastníků, převážně dívek. Děti byly rozděleny do jezdeckých skupin, dvě skupiny jezdí za koňmi na farmu do Tutlek, druhé dvě skupiny do Jezdeckého klubu do Doudleb.
 
CO VÁM DÁ ČAS STRÁVENÝ V KOŇSKÉM SEDLE?
Přirozený fyzický pohyb, který výrazně zlepšuje zdraví a kondici. Při jízdě na koni zapojíte vedle běžně používaných svalů i hluboce uložené svaly, které jsou nezbytné pro dobrou koord...

Více

ORIENTAČNÍ BĚH

obrázek článku

 
S optimismem vzhlíželi k podzimu běžci orientačního klubu DDM Kostelec nad Orlicí. Letos pro ně byla připravena porce 12 kol Východočeského poháru. Na konec jsme se museli skromně spokojit pouze s dvěma třetinami podzimní sezóny. Rozloučením s netradičním rokem 2020 tak zůstává 8. kolo a vzpomínka na překrásné a orientačně velmi zajímavé terény na Ostaši. Nyní nás čeká povětšinou individuální zimní příprava a netrpělivě vyhlížíme jarní sezónu, která snad pro všechny sporty bude lepší než ta v ro...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři