Aktuálně

25.11.2019 Vánoční šachový turnaj

 
Více

04.11.2019 ANDĚL PÁNĚ aneb sousedské vánoční slavnosti

 
Více

12.11.2019 ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU 2020

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Podzimní tvořivé dílny

obrázek článku

Čas větru, deště a padajícího listí je tu. A s ním přichází tradiční podzimní tvořivé dílny v DDM.

PLAKÁT zde

 

Nepál a Indie

obrázek článku

Povídání o dobrovolnické zkušenosti a cestování po Nepálu a Indii.

PLAKÁT zde

 

Drakiáda

obrázek článku

Tradiční společné pouštění draků a ocenění o nejkrásnějšího a nejvýše letícího draka.

PLAKÁT zde

 

Výstava železničních modelů a kolejišť

obrázek článku

Výstava prezentovala práci mladých železničních modelářů při DDM Kostelec nad Orlicí, jejichž vedoucí Petr Urban a Marián Ondruška jsou řádnými členy skupiny modelové železnice a kulturního dědictví FISAIC. Dalšími novými aktivními členy FISAIC, kteří byli účastni na výstavě jsou Tomáš Urban a Marcel Johanides. Na výstavě byla k vidění ruční výroba modelů dětí z kroužku železničních modelářů, které jsou i součástí výstav pořádaných skupinou modelové železnice a kulturního dědictví FISAIC.

Petr Urban - vedoucí ZÚ

FOTOGALERIE zde

 

Podzimní prázdniny v DDM

obrázek článku

PLAKÁT zde

PŘIHLÁŠKA zde

 

Výlet do aquacentra 29. 10. již obsazen! Přijímáme pouze případné náhradníky.

 

Poděkování Dráže Paulusové

obrázek článku

Pedagogičtí pracovníci a paní ředitelka poděkovali při odchodu do důchodu  paní Dráže Paulusové za její přínos pro volnočasové vzdělávání a práci v DDM.

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři