Aktuálně

15.05.2019 ZÁVĚREČNÁ VYSTOUPENÍ KROUŽKŮ

 
Více

28.02.2019 DEN DĚTÍ V MIRAKULU

 
Více

04.06.2019 TÁBORY 2019 - PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Žákovský šachový turnaj

obrázek článku

Žákovský šachový turnaj o pohár města Kostelce.

LETÁK ke stažení

 

 

Čarodějnice v Kostelci (Fotogalerie)

Foto: Ing. Zdeněk Fabiánek. Všechny fotografie na facebooku DDM

Více

Kostelecký orientační běh má svého Mistra oblasti ve sprintu

obrázek článku


První dubnový víkend čekalo na orientační běžce 4. kolo Východočeského poháru, Mistrovství oblasti ve sprintu, tedy boj o tituly oblastních mistrů Královehradeckého a Pardubického kraje. Kostelecký oddíl orientačního běhu Domu dětí a mládeže vyslal do bojů 26 závodníků a může slavit. Ze závodů vezeme v osobě Radovana Hladkého první individuální titul z kategorie H10C, kde se ve stejném čase dělil o první místo se soupeřem z Hradce Králové. Ostatní tituly pobraly jen velká města jako je Hradec Králové nebo Pardub...

Více

SOUSTŘEDĚNÍ JUDA V KRKONOŠÍCH

obrázek článku


Od 5. do 10. března jsme pro členy oddílu Judo připravily lyžařské soustředění  v Krkonoších. Z kosteleckých judistů se přihlásili Ondra Petera, Fanda a Tomáš Mazánkovi, Vítek Syrový a Dorotka Doležalová. Ubytování bylo na chatě zemědělského družstva Libčany, lyžovalo se na lyžařském vleku na Pěnkavčím vrchu. Na programu bylo hlavně lyžování a otužování, což je vidět i na společné fotce.
                      ...

Více

CÁCORKY NA PRVNÍM MÍSTĚ

obrázek článku


TANEČNÍ  SKUPINA CÁCORKY NA PRVNÍM MÍSTĚ

První soutěžní sezónu si vyzkoušely i malé Cácorky z DDM Kostelec nad Orlicí. Nejprve se zúčastnily soutěže Rychnovský taneček, kde předvedly svoji choreografii s hůlkou jako Vánoční skřítci, druhá skladba ve stylu dětské zumby taktéž zaujala porotu a děvčátka si odvezla dvě 1. místa ve své kategorii.
Další nepostupová taneční soutěž se konala v Třebechovicích. Zde předvedly nejen vystoupení s hůlkou, ale i s třásněmi. Konkurenc...

Více

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři