Aktuálně

16.04.2019 ČARODĚJNICE 2019

 
Více

16.04.2019 ČARODISKOTÉKA PRO DĚTI 10 - 15 LET

 
Více

28.02.2019 DEN DĚTÍ V MIRAKULU

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Halový atletický víceboj 2019

obrázek článku

Ve středu 20. února 2019 se konal již tradiční halový atletický víceboj. Mladí atleti soutěžili ve čtyřech disciplínách /sprint, slalom,skok a hod/ a dvou věkových kategoriích. Zvláště při běžeckých disciplínách zaznamenaly všechny děti veliký pokrok od začátku letošního roku a jejich výkony byly velice vyrovnané. Sportovci na stupních vítězů si odnesli medaile a diplomy, ani ostatní ale neodešli s prázdnou. Na jejich poličkách doma si budou moci vystavit pamětní list.

Výsledky 1. kategorie (1. a 2. třída)

1. místo: Dalibor Černý

2. místo: Anna Řeháková

3. místo: Vojtěch Kaplan

 

2. kategorie (3. třída)

1. místo: Marek Juda

2. místo.: Sára Turynková

3. místo: Tomáš Bon

 

Halový atletický víceboj 2019 (Fotogalerie)

Středa 20. února 2019 Hala Havlíčkova, Kostelec nad Orlicí

Víkend s atletikou 2019

obrázek článku

leták ke stažení

O víkendu 27. - 28. 4. 2019 se bude konat "Víkend s atletikou". Přihlášku odevzdejte do 18. 4. 2019. Počet míst omezen! Platba 500,- Kč ráno při nástupu dětí na akci.

PŘIHLÁŠKA zde

 

Halový atletický víceboj

obrázek článku

Ve středu 20. února se bude konat Halový atletický víceboj. Závody jsou určené především pro účastníky kroužku atletiky (jsou přihlášeni automaticky), ale přihlásit se mohou i děti, kteří kroužek nenavštěvují, ale chtějí si zazávodit. Víceboj proběhne v hale Havlíčkova od 15:30 do 16:30. Soutěžit se bude v disciplínách skok z místa, spint, slalom+ skok přes překážky a hod lehkým medicinbalem. Nejlepší tři v kategorii budou oceněni diplomem a medailí.

PŘIHLÁŠKA zde

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři