Aktuálně

11.08.2019 Sportovní outdoorový tábor


Více

14.07.2019 TÁBOR POD OLYMPIJSKÝMI KRUHY

 
Více

14.07.2019 foto SPORTOVNÍ TÁBOR PRO 2. - 4. TŘÍDU

 
Více

Fotogalerie

fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
fotofotofotofotofotofoto
Více fotografií

Dům dětí a mládeže Kostelec nad Orlicí

Možnosti sportovního, kulturního a rekreačního vyžití ovlivňují kvalitu, délku života, úroveň zdraví, stupeň pracovní výkonnosti i míru osobní spokojenosti každého jednotlivce. Mají charakter vzdělávací, výchovný a zdravotní. Rozvoj zdravého způsobu života kompenzuje působení negativních civilizačních faktorů. Přestože tyto výhody jsou zcela nesporné, uznává je moderní člověk většinou pouze zabořen do svého měkkého křesla. Moderní trendy jsou takové, že ubývá fyzické namáhavosti, zkracuje se pracovní doba, přibývá volného času. Každý jedinec by měl mít ve svém volném čase možnost věnovat se rozvoji svých fyzických a duševních schopností, pečovat o zdraví, uspokojit a realizovat své záliby a přání. Je proto důležité, aby si v dnešní době mohli lidé vybrat z celé řady přitažlivých sportovních a kulturních aktivit, které rozvíjejí jejich přirozenou potřebu poznání, pohybu a touhu po zdraví, kráse, síle a radosti. Věřím, že naší nabídkou volnočasových aktivit pro děti, mládež a dospělé bude podpořen zdravý životní styl a radost ze společného setkávání s kamarády při různých aktivitách. Vždyť způsob trávení volného času určuje kvalitu života každého z nás.
Mgr. Petra Hladká

Soutěž ve sportovních hrát Xbox

obrázek článku

Ve čtvrtek 23. 5. na posledním kroužku Zábavného PC a XBOX se konala závěrečná soutěž, ve sportovních hrách na kinectu herní konzole xbox. Děti soutěžily ve čtyřech sportech a to lyžování, golf, box a tenis. Vítězem se stala Anička Rejtharová, na druhém místě se umístil Péťa Pavelčák a bronzový stupínek obsadil Vašek D. Dvorák. 

 

Finále střelecké ligy DDM

obrázek článku

V pondělí 21. 5. 2019 se odehrálo finální kolo celoroční Střelecké ligy DDM. I přes mohutný střelecký finiš Michala Rapčáka se pořadí z předposledního kola již neměnilo a tak se vítězem stal letošní nováček Vítek Syrový. Během roku se všichni střelci postupně zlepšovali a tak je třeba všechny pochválit.

Výsledky Střelecké ligy DDM 2019

1. místo: Vítek Syrový        386 bodů

2. místo: Michal Rapčák  369,5 bodu

3. místo: Jan Vospálek    333,5 bodu

4. místo: Antonín Zajíček 120 bodů

 

Jarní atletický víceboj pro I. stupeň

obrázek článku

Za velmi obtížných podmínek se konal letošní jarní atletický víceboj. Závodů se zúčastnili opravdu ti nejodolnější a před každým kdo soutěžil v toto deštivé a studené odpoledne, je třeba smeknout klobouk. Závidlo se ve třech kategoriích a jejich vítězi se stali Marek Juda,Lucie Hovorková a Nicol Pešková. Gratulujeme všem zúčastněným atletům k velké houževnatosti a pěkným výkonům.
Výsledky na stupních vítězů: Kategorie chlapci: 1. Marek Juda
             &nbs...

Více

Atletický víceboj pro II. stupeň

obrázek článku

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 se za mnohem lepšího počasí než den předešlý, konal atletický víceboj pro II. stupeň. Na všech závodnících byl vidět neuvěřitelný pokrok za rok trénování a jejich jednotlivé výkony byly často orazítkovány osobními rekordy. Závodilo se v pěti disciplínách sprint 60m, hod raketou, překážkový běh, 400m a skok daleký. Vítězem se naprosto suveréně stala Elen Smisitelová, stříbrnou placku bral k velikému překvapení Tomáš Tejkl a bronzový stupínek Linda Hammová, která ještě na podzim byla jednoznačně nejlepší v z...

Více

JARNÍ ATLETICKÝ VÍCEBOJ

obrázek článku

15. 5.  (středa) 15:30 - 18:00           JARNÍ ATLETICKÝ VÍCEBOJ pro žáky I. stupně
 
16. 5.  (čtvrtek) 17:00 - 18:00          JARNÍ ATLETICKÝ VÍCEBOJ pro žáky II. stupně

Soutěžit se bude o medaile v několika atletických disciplínách: hod míčkem, 50m sprint, překážkový běh, skok do dálky aj. Místo konání: Stadion Kostelec nad Orlicí. Startovné 20 Kč/os pro předem přihlášené, 40 Kč/os na místě. Při...

Více

Závěrečná vystoupení kroužků DDM 2019

obrázek článku

Závěrečná vystoupení kroužků DDM ve Sdruženém klubu Rabštejn Kostelec nad Orlicí.

LETÁK ke stažení

 

MÁJOVÝ TURNAJ V BLESKOVÉM ŠACHU

obrázek článku

Zveme Vás na 25. ročník šachového turnaje v neděli 18.5. Prezentace 8:15 – 8:45, zahájení 9:15. Startovné 50 Kč/osoba pro předem přihlášené, 70 Kč na místě, děti 30 Kč. Přihlášky do 10. 5. na email blazek.t@seznam.cz (jméno, oddíl, datum narození, ELO).

LETÁK ke stažení

 

Žákovský šachový turnaj

obrázek článku

Žákovský šachový turnaj o pohár města Kostelce.

LETÁK ke stažení

 

 

Zasílání informací

Odeslat

Kroužky

Kontakt

ddmkostelec@email.cz
+420 773 781 161

Žižkova 367
Kostelec nad Orlicí

mapa

Partneři